Notice: Undefined offset: 2 in /home/users/ostroleka/public_html/przasnysz.eu/includes/newsy.wyswietl.news.inc.php on line 54
"Nuty Wielkiego Pasterza" - koncert online na 100 rocznicę urodzin Jana Pawła II (wideo) - Przasnysz.eu

wtorek, 9 marca 2021 r., imieniny Franciszki, Katarzyny, Mścisława

Aktualności

"Nuty Wielkiego Pasterza" - koncert online na 100 rocznicę urodzin Jana Pawła II (wideo)

Z okazji setnej rocznicy urodzin papieża Polaka, Mazowiecki Instytut Kultury zaprezentuje zapis wyjątkowego koncertu zatytułowanego "Nuty Wielkiego Pasterza". Program muzyczny, poświęcony papieżowi, był prezentowany podczas wydarzeń z cyklu Mazowsze w Koronie.

Tegoroczna edycja Mazowsza w Koronie miała rozpocząć się 3 maja, jednak ze względu na sytuację epidemii w kraju, koncerty planowane są na jesień.

- Mazowiecki Instytut Kultury zadbał, aby miłośnicy dobrej muzyki nie pozostali z niczym. Ci, którzy jeszcze nie mieli okazji uczestniczyć w festiwalowych koncertach, będą mogli obejrzeć archiwalne nagrania. Pierwszym z nich będzie koncert  z 2014 roku poświęcony wielkiemu papieżowi Polakowi. Zespół Trebunie-Tutki wystąpił z towarzyszeniem Warszawskiego Chóru Międzyuczelnianego oraz zaproszonych muzyków - informuje Mazowiecki Instytut Kultury.

Nagranie koncertu zostanie opublikowane na kanale YouTube Mazowieckiego Instytutu Kultury w niedzielę 17 maja o godz. 19.00.


« Powrót

Nikt nie dodał jeszcze żadnego komentarza

Dodaj komentarz

BuziakCiszaCwaniakCzescFacepalmJezykLolLzyNie-wiemNiezadowolonyRumieniecSerduszkoSuperUpsUsmiechWscieklyZdziwionyZgrzytZiewaZly

Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

« Powrót

Reklama

Polecamy

Reklama