Notice: Undefined offset: 2 in /home/users/ostroleka/public_html/przasnysz.eu/includes/newsy.wyswietl.news.inc.php on line 54
ARiMR: od 18 maja biura powiatowe i wybrane placówki regionalne są stopniowo otwierane - Przasnysz.eu

piątek, 22 stycznia 2021 r., imieniny Anastazego, Wincentego, Gaudentego

Aktualności

ARiMR: od 18 maja biura powiatowe i wybrane placówki regionalne są stopniowo otwierane

ARiMR od 18 maja sukcesywnie otwiera swoje placówki dla rolników. W pierwszej kolejności są to biura powiatowe i wybrane biura w oddziałach regionalnych. Biura powiatowe będą obsługiwały tylko sprawy dotyczące identyfikacji i rejestracji zwierząt.

Od najbliższego poniedziałku na miejscu rolnicy mogą załatwić sprawy związane z rejestracją zwierząt, wnioskami inwestycyjnymi czy sprawy dotyczące działań premiowych.

- Po okresie zamrożenia wywołanym stanem epidemii, ARiMR częściowo otwiera biura powiatowe i oddziały regionalne. Chcemy, by jak najszybciej nasze placówki były znów otwarte dla rolników. Chcemy, żeby było to wprowadzone w sposób maksymalnie bezpieczny zarówno dla pracowników Agencji, jak również dla naszych beneficjentów - mówi Tomasz Nowakowski, prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Już 18 maja zostały otwarte biura powiatowe.

- Najpierw chcemy umożliwić rolnikom załatwienie spraw paszportowych i zgłoszeń zwierzęcych, bo docierały do nas informacje, że to sprawiało rolnikom, w związku z obostrzeniami wywołanymi epidemią, największe trudności. Od poniedziałku w standardowym trybie zaczęły działać także Biura Wsparcia Inwestycyjnego i Biura Działań Premiowych w oddziałach regionalnych. Sprawy będzie można załatwić stosując się do obowiązujących zasad bezpieczeństwa - mówi Tomasz Nowakowski.

Utrzymana zostaje możliwość złożenia dokumentów za pośrednictwem wrzutni, które znajdują się przy placówkach ARiMR.

Kolejnym etapem odmrażania będzie możliwość uzyskania pomocy technicznej w biurach powiatowych przy wypełnianiu wniosków o dopłaty bezpośrednie i obszarowe. O zmianach ARiMR będzie informowała na bieżąco.


« Powrót

Nikt nie dodał jeszcze żadnego komentarza

Dodaj komentarz

BuziakCiszaCwaniakCzescFacepalmJezykLolLzyNie-wiemNiezadowolonyRumieniecSerduszkoSuperUpsUsmiechWscieklyZdziwionyZgrzytZiewaZly

Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

« Powrót

Reklama

Polecamy

Reklama