wtorek, 17 października 2017 r., imieniny Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

Aktualności

Przasnyszanie na remis z Pogoń II Siedlce

Piłkarze MKS Przasnysz w wyjazdowym spotkaniu dziewiątej kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej podzielili się punktami z Pogonią II Siedlce. Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza musieli zmierzyć się z zespołem naszpikowanym pierwszoligowymi piłkarzami.

W 37 minucie spotkania pierwsza bramkę dla gospodarzy zdobył Dominik Barciak z rzutu karnego. W 58 minucie spotkania Dawid Kieplin podwyższył na 2:0. Przasnyszanie odpowiedzieli trafieniem Artura Gawędy przy asyście Michała Pragacza. W 85 minucie meczu kolejnego gola zdobył Artur Gawęda, tym razem wykorzystując asystę od Macieja Smolińskiego.

Już w środowe popołudnie o godz. 16.00 MKS Przasnysz w meczu półfinałowym o Puchar Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka zmierzy się z na wyjeździe z Koroną Ostrołęka.

Pogoń II Siedlce - MKS Przasnysz 2:2 (1:0)
Bramki: Barciak 37. (k), Kieplin 58. - Gawęda 59. 85.

Przasnysz: Szymański - Pepłowski, Wróblewski, Grędziński, Zakrzewski (75. Przebierała) - Lubiński, M. Pragacz (75. Wiśniewski), Chełchowski, Lemanek (82. Kosiorek), Smoliński - Gawęda