Notice: Undefined offset: 2 in /home/users/ostroleka/public_html/przasnysz.eu/includes/newsy.wyswietl.news.inc.php on line 54
Wyborów prezydenckich 10 maja nie będzie. A więc kiedy? - Przasnysz.eu

wtorek, 9 marca 2021 r., imieniny Franciszki, Katarzyny, Mścisława

Aktualności

Wyborów prezydenckich 10 maja nie będzie. A więc kiedy?

Wybory prezydenckie zaplanowane na 10 maja nie odbędą się. - PiS oraz Porozumienie przygotowały rozwiązanie, które zagwarantuje Polakom możliwość wzięcia udziału w demokratycznych wyborach - poinformowali Jarosław Kaczyński i Jarosław Gowin.

- W związku z odrzuceniem przez opozycję wszystkich konstruktywnych propozycji umożliwiających przeprowadzenie tegorocznych wyborów prezydenckich w terminie konstytucyjnym, partie Prawo i Sprawiedliwość oraz Porozumienie Jarosława Gowina przygotowały rozwiązanie, które zagwarantuje Polakom możliwość wzięcia udziału w demokratycznych wyborach - napisali w oświadczeniu prezesa PiS Jarosław Kaczyński i prezes Porozumienia Jarosław Gowin.

- Po upływie terminu 10 maja 2020 r. oraz przewidywanym stwierdzeniu przez Sąd Najwyższy nieważności wyborów, wobec ich nieodbycia, Marszałek Sejmu RP ogłosi nowe wybory prezydenckie w pierwszym możliwym terminie - poinformowali.

Jak nieoficjalnie ustalił reporter Polsat News Rafał Miżejewski, przygotowane rozwiązanie oznacza wybory prezydenckie w lipcu lub w sierpniu.

Więcej na ten temat:
Będzie nowy termin wyborów prezydenckich. Kaczyński i Gowin zawarli kompromis


« Powrót

Nikt nie dodał jeszcze żadnego komentarza

Dodaj komentarz

BuziakCiszaCwaniakCzescFacepalmJezykLolLzyNie-wiemNiezadowolonyRumieniecSerduszkoSuperUpsUsmiechWscieklyZdziwionyZgrzytZiewaZly

Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

« Powrót

Reklama

Polecamy

Reklama