sobota, 15 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Aktualności

Trening w domu? Możemy wykorzystać przedmioty codziennego użytku

Przasnyszanie wzięli sobie do serca apele rządu i władz miasta Przasnysza o pozostaniu w domach na czas pandemii koronawirusa. Należy jednak pamiętać o aktywności fizycznej. Trening można odbyć w domu, nawet nie mając profesjonalnego sprzętu.

Hantle i inne obciążenia mogą nam zastąpić m.in. butelki od napojów, krzesło, czy też schody.

W domu możemy wykorzystać wiele przedmiotów. Plecak wypełniony kilkoma kilogramami mąki, cukru sprawdzi się z pewnością jako obciążenie do przysiadów. Z kolei butelek można użyć zamiast hantli. Idealne będzie również krzesło, które pomoże w rozciąganiu oraz wzmacnianiu mięśni brzucha podczas tzw. deski. Natomiast schody znakomicie sprawdzą się podczas treningu kardio.

Wymienione przedmioty mogą pomóc zastąpić popularny sprzęt dostępny na siłowniach. Można na nich zrobić rozgrzewkę, ale również i trening właściwy.

Trening w domu dla każdego
Większość z nas przyzwyczaiło się do pracy w grupach oraz zajęć z trenerem. Treningi domowe również mogą być przyjemne. Każdy w swoich czterech ścianach z pewnością czuje się komfortowo. Pozostaje tylko pytanie, jak ćwiczyć?

Michał Lelujka, trener od przygotowania fizycznego, specjalnie dla naszych czytelników stworzył dwie wersje treningów - łatwiejszą i trudniejszą. Zobacz jak można trenować w domu.


« Powrót

Nikt nie dodał jeszcze żadnego komentarza

Dodaj komentarz

BuziakCiszaCwaniakCzescFacepalmJezykLolLzyNie-wiemNiezadowolonyRumieniecSerduszkoSuperUpsUsmiechWscieklyZdziwionyZgrzytZiewaZly

Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

« Powrót

Reklama

Polecamy

Reklama