Notice: Undefined offset: 2 in /home/users/ostroleka/public_html/przasnysz.eu/includes/newsy.wyswietl.news.inc.php on line 54
Co musisz wiedzieć o maseczkach ochronnych? Tu znajdziesz garść informacji (wideo) - Przasnysz.eu

wtorek, 9 marca 2021 r., imieniny Franciszki, Katarzyny, Mścisława

Aktualności

Co musisz wiedzieć o maseczkach ochronnych? Tu znajdziesz garść informacji (wideo)

Od dziś obowiązuje nakaz noszenia maseczek na twarz. Czy maseczki działają? Jeszcze do niedawna nie zalecano ich noszenia przez osoby zdrowe. Skąd wzięła się zmiana rekomendacji? W materiale wideo znajdziesz informacje i odpowiedzi na te i inne pytania.

Jak tłumaczy dr Tomasz Rożek, maseczki nie mają zadania chronić nas przed zarażeniem, ale zapobiegają roznoszeniu wirusa czyli po prostu wydostawania się patogenów z naszych ust i nosa.

Stwierdzono bowiem, że ogromna liczba zakażonych zaraża w sposób nieświadomy, gdyż COVID-19 przechodzą bezobjawowo lub w lekkim stopniu.

Jest też szereg wytycznych, jak prawidłowo obchodzić się z maseczką, aby pomagała ona w walce z epidemią koronawirusa, a nie szkodziła osobom je noszącym. Zobacz i posłuchaj, jakie są najnowsze ustalenia w zakresie używanie maseczek ochronnych.


« Powrót

Nikt nie dodał jeszcze żadnego komentarza

Dodaj komentarz

BuziakCiszaCwaniakCzescFacepalmJezykLolLzyNie-wiemNiezadowolonyRumieniecSerduszkoSuperUpsUsmiechWscieklyZdziwionyZgrzytZiewaZly

Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

« Powrót

Reklama

Polecamy

Reklama