sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Aktualności

Już blisko 380 zakażonych w Polsce, zmarła szósta osoba z koronawirusem! (aktualizacja)

Rośnie liczba zakażeń w Polsce. Na koronawirusa zachorowało już 378 osób. Niestety, Ministerstwo Zdrowia poinformowało niedawno o szóstej ofierze śmiertelnej. - To 27-letnia kobieta, która przebywała w stanie ciężkim w szpitalu w Łańcucie - przekazał resort zdrowia.

Mamy 11 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w kraju, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.

- Potwierdzone przypadki dotyczą: 3 osób z woj. lubelskiego, 3 osób z dolnośląskiego, 2 osoby z woj. wielkopolskiego oraz po 1 osobie z woj. podkarpackiego, podlaskiego i małopolskiego - poinformowało Ministerstwo Zdrowia w najnowszym komunikacie.

Niestety, zmarła szósta osoba zarażona patogenem.

- Z przykrością informujemy, że w szpitalu w Łańcucie (woj. podkarpackie) zmarła szósta osoba zakażona koronawirusem. To 27-letnia kobieta, która była w stanie ciężkim - podało ministerstwo.

Aktualizacja:
- W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 411/5 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe). Przyczyną śmierci 27-letniej kobiety w szpitalu w Łańcucie nie był koronawirus, dlatego też nie jest uwzględniona w statystyce osób zmarłych z powodu zakażenia koronawirusem - wyjaśnia Ministerstwo Zdrowia.


« Powrót

Nikt nie dodał jeszcze żadnego komentarza

Dodaj komentarz

BuziakCiszaCwaniakCzescFacepalmJezykLolLzyNie-wiemNiezadowolonyRumieniecSerduszkoSuperUpsUsmiechWscieklyZdziwionyZgrzytZiewaZly

Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

« Powrót

Reklama

Polecamy

Reklama