czwartek, 24 września 2020 r., imieniny Gerarda, Teodora, Hermana

Aktualności

Sportowiec Roku 2019: Trzy najwyżej sklasyfikowane kobiety otrzymały nagrody specjalne (wideo)

Podczas gali naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019, po raz kolejny Justyna Ustaszewska-Śpiewak z Salonu Urody i Relaksu Spaja wyróżniła trzy najwyżej sklasyfikowane sportsmenki. Tym razem nagrody trafiły do Julity Sęk, Magdaleny Morki i Izabeli Lenarczyk.

- Niestety Izabela nie może uczestniczyć w tej uroczystej gali, ale chciałbym podziękować za to wyróżnienie. Jest to wielka satysfakcja, zarówno dla Izabeli, jak i naszego ostrowskiego klubu oraz dla całej piłki kobiecej z naszego regionu - powiedział trener Michał Kacprzak.

Wyróżnienia odebrały Julita Sęk z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin, kulturystka Magdalena Morka oraz Izabela Lenarczyk z Ostrovii Ostrów Mazowiecka, w której imieniu na scenie pojawił się trener Michał Kacprzak i opowiedział o sukcesach swojej podopiecznej.

- Izabela zasłużyła na tę nagrodę swoją postawą, zaangażowaniem, propagacją kobiecej piłki nożnej w naszym regionie. Jest to czołowa zawodniczka naszego zespołu, dołączyła do nas cztery lata temu. W ubiegłym sezonie strzeliła czternaście bramek w rozgrywkach III ligi mazowieckiej. Jej trafienia przyczyniły się, że nasza drużyna zajmuje wysoką szóstą lokatę i mamy apetyt na więcej. Liczę na to, że dyspozycja Izabeli jaką w tej chwili prezentuje na pewno nam w tym pomoże - mówił przed naszą kamerą trener Izabeli Lenarczyk.

Zobacz pełne rozmowy z Michałem Kacprzakiem, trenerem Izabeli Lenarczyk w poniższym materiale filmowym oraz wywiady z Julitą Sęk oraz Magdaleną Morką.


« Powrót

Nikt nie dodał jeszcze żadnego komentarza

Dodaj komentarz

BuziakCiszaCwaniakCzescFacepalmJezykLolLzyNie-wiemNiezadowolonyRumieniecSerduszkoSuperUpsUsmiechWscieklyZdziwionyZgrzytZiewaZly

Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

« Powrót

Reklama

Polecamy

Reklama