czwartek, 24 września 2020 r., imieniny Gerarda, Teodora, Hermana

Aktualności

Stepnowski: Najważniejszy jest awans (wideo)

Kacper Stepnowski, 16-letni bramkarz ostrołęckiej Narwi, zajął dziesiątą pozycję w głosowaniu czytelników w plebiscycie Sportowiec Roku 2019. Utalentowany zawodnik przebojem wdarł się do kadry niebiesko-czerwonych i jesienią rozegrał dziesięć meczów.

- Chciałbym podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie głosy, trenerom, kolegom z drużyny i szczególnie mamie, która mnie wspiera w tych ciężkich i przyjemnych momentach - powiedział Kacper Stepnowski odbierając nagrodę.

Największym osiągnięciem w minionym roku dla Kacpra Stepnowskiego było z pewnością dostanie się do seniorskiej drużyny w wieku 15 lat i wywalczenie sobie miejsca w podstawowej jedenastce. Jakie ma plany na ten rok?

- Na pewno najważniejszy jest awans do IV ligi mazowieckiej. Tak naprawdę na razie tylko to jest ważne - podkreślał w rozmowie przed naszą kamerą Kacper Stepnowski.

Zobacz w poniższym materiale filmowym pełną rozmowę z Kacprem Stepnowski, który zajął dziesiąte miejsce w głosowaniu czytelników w plebiscycie Sportowiec Roku 2019.


« Powrót

Nikt nie dodał jeszcze żadnego komentarza

Dodaj komentarz

BuziakCiszaCwaniakCzescFacepalmJezykLolLzyNie-wiemNiezadowolonyRumieniecSerduszkoSuperUpsUsmiechWscieklyZdziwionyZgrzytZiewaZly

Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

« Powrót

Reklama

Polecamy

Reklama