Notice: Undefined offset: 2 in /home/users/ostroleka/public_html/przasnysz.eu/includes/newsy.wyswietl.news.inc.php on line 54
Koronawirus w Polsce: ponad 22,5 tysiąca zakażeń i ponad tysiąc ofiar - Przasnysz.eu

piątek, 22 stycznia 2021 r., imieniny Anastazego, Wincentego, Gaudentego

Aktualności

Koronawirus w Polsce: ponad 22,5 tysiąca zakażeń i ponad tysiąc ofiar

Liczba potwierdzonych przypadków koronawirusa w Polsce wzrosła do 22 825 osób. Z powodu COVID-19 zmarło 1 038. Od soboty nie trzeba będzie już zasłaniać nosa i ust na ulicach czy w parkach. Maseczki będą jednak dalej obowiązkowe w zamkniętych przestrzeniach.

- Mamy 225 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia z województw: śląskiego (69), mazowieckiego (65), łódzkiego (46), wielkopolskiego (12), dolnośląskiego (11), świętokrzyskiego (6), małopolskiego (5), opolskiego (3), podlaskiego (3), podkarpackiego (2), pomorskiego (2) i lubuskiego (1) - poinformował w ostatnim komunikacie resort zdrowia.

Niestety, zmarły kolejne osoby.

- Z przykrością informujemy o śmierci 8 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 93-K Racibórz, 73-M, 85-K Tychy, 66-K Cieszyn, 87-K Wolica, 58-M Poznań, 79-M Siedlce, 71-M Bolesławiec. Większość osób miała choroby współistniejące - podało MZ.

Liczba zakażonych koronawirusem: 22 825/1 038 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Od 30 maja nie trzeba zasłaniać nosa i ust w otwartej przestrzeni - pod warunkiem zachowania dwóch metrów odstępu od innych. Maseczki będą jednak konieczne m.in. w sklepach, kościołach, autobusach czy tramwajach. 


« Powrót

Nikt nie dodał jeszcze żadnego komentarza

Dodaj komentarz

BuziakCiszaCwaniakCzescFacepalmJezykLolLzyNie-wiemNiezadowolonyRumieniecSerduszkoSuperUpsUsmiechWscieklyZdziwionyZgrzytZiewaZly

Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

« Powrót

Reklama

Polecamy

Reklama