czwartek, 24 września 2020 r., imieniny Gerarda, Teodora, Hermana

Aktualności

Wspólnota Anonimowych Alkoholików w czasie epidemii oferuje pomoc osobom uzależnionym

Osoby borykające się z chorobą alkoholową mogą liczyć na wsparcie w czasie epidemii. Pomoc osobom uzależnionym od alkoholu oferuje Wspólnota Anonimowych Alkoholików, która umożliwia kontakty i spotkania za pośrednictwem telefonu oraz internetu.

Rozmowa telefoniczna i czat internetowy, to formy pomocy proponowane w czasie epidemii dla osób uzależnionych od alkoholu.

- Jesteśmy świadomi, jak trudno jest w obecnej sytuacji osobom uzależnionym znaleźć pomoc w tym zakresie. W związku z powyższym, wychodząc naprzeciw ich potrzebom, Wspólnota AA udostępnia wszystkim zainteresowanym otrzymaniem pomocy w radzeniu sobie z problemem alkoholowym możliwość spotkań telefonicznych oraz internetowych - informuje Wspólnota Anonimowych Alkoholików.

Pomoc można uzyskać dzwoniąc na infolinię 801-033-242, uczestnicząc czatach online oraz na stronie www.aa24.pl.


« Powrót

Nikt nie dodał jeszcze żadnego komentarza

Dodaj komentarz

BuziakCiszaCwaniakCzescFacepalmJezykLolLzyNie-wiemNiezadowolonyRumieniecSerduszkoSuperUpsUsmiechWscieklyZdziwionyZgrzytZiewaZly

Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

« Powrót

Reklama

Polecamy

Reklama