czwartek, 24 września 2020 r., imieniny Gerarda, Teodora, Hermana

Aktualności

Pragacz: W piłce nożnej liczy się praca całej drużyny (wideo)

Michał Pragacz to jeden z najbardziej doświadczonych piłkarzy MKS Przasnysz. Od kilku sezonów jest czołową postacią IV-ligowej drużyny, która marzy o awansie. 30-latek zajął piąte miejsce w głosowaniu czytelników w naszym plebiscycie Sportowiec Roku 2019.

- Chciałem podziękować za nominację i wszystkim, którzy oddali na mnie głosy - mówił Michał Pragacz, podczas odbierania nagród podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019.

Michał Pragacz jest wychowankiem Makowianki Maków Mazowiecki, ale w ostatnich sezonach z powodzeniem reprezentuje barwy MKS Przasnysz w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. W minionym roku walczył wraz z drużyną o awans do III ligi.

- Niestety w końcówce sezonu nie udało się tego awansu osiągnąć, wymknął nam się w przedostatniej kolejce. Mamy nadzieję, że naprawimy to w obecnym sezonie - powiedział przed naszą kamerą Michał Pragacz.

Ostatnie sezony w wykonaniu Michała Pragacza były udanym okresem, chociaż upragnionego awansu do III ligi wciąż w Przasnyszu nie udało się wywalczyć. Przez kilka ostatnich sezonów MKS jest w czubie tabeli.

- W piłce nożnej liczy się praca, nie tylko jednostki, ale całej drużyny. Pracujemy razem z zespołem nad tym, aby ten upragniony awans był w Przasnyszu, żeby nikt nie mówił, że wciąż czekamy - dodaje piłkarz MKS Przasnysz.

W obecnym sezonie drużyna MKS Przasnysz plasuje się w ścisłej czołówce tabeli IV ligi mazowieckiej w grupie północnej po rundzie jesiennej. Z pewnością dobra dyspozycja Michała Pragacza wiosną 2020 roku będzie decydująca dla losów walki o końcowy sukces.

Zobacz w poniższym materiale filmowym pełną rozmowę z Michałem Pragaczem, który zajął piąte miejsce w głosowaniu czytelników w plebiscycie Sportowiec Roku 2019.


« Powrót

Nikt nie dodał jeszcze żadnego komentarza

Dodaj komentarz

BuziakCiszaCwaniakCzescFacepalmJezykLolLzyNie-wiemNiezadowolonyRumieniecSerduszkoSuperUpsUsmiechWscieklyZdziwionyZgrzytZiewaZly

Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

« Powrót

Reklama

Polecamy

Reklama