niedziela, 29 marca 2020 r., imieniny Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

Aktualności

Zmarła dziewiąta osoba zarażona koronawirusem. To 68-letni mężczyzna

Nie żyje dziewiąta osoba zakażona koronawirusem. To 68-latek, który zmarł w szpitalu w Puławach. Jego stan był ciężki, miał również choroby współistniejące. Codziennie rośnie liczba chorych w naszym kraju. Według najnowszych danych jest już 774 zarażonych.

W Polsce od 4 marca, czyli od momentu wykrycia pierwszego przypadku koronawirusa, z powodu niewydolności oddechowej wywołanej COVID-19 zmarło w naszym kraju dziewięciu pacjentów.

- Z przykrością informujemy, że zmarła dziewiąta osoba zakażona koronawirusem. To 68-letni mężczyzna, który zmarł w szpitalu w Puławach. Jego stan był ciężki, miał również choroby współistniejące - podał dziś przed południem resort zdrowia.

Liczba nowych potwierdzanych przypadków sukcesywnie rośnie. W sobotę zdiagnozowano 111 nowych pacjentów, w niedzielę 98, w poniedziałek 116, we wtorek rano Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych najpierw 17, a później dodatkowych 8 zachorowaniach.

Wszyscy mają nadzieję, że kwarantanna społeczna przyniesie efekt i w kolejnych tygodniach dynamika zachorowań spowolni.


« Powrót

Nikt nie dodał jeszcze żadnego komentarza

Dodaj komentarz

BuziakCiszaCwaniakCzescFacepalmJezykLolLzyNie-wiemNiezadowolonyRumieniecSerduszkoSuperUpsUsmiechWscieklyZdziwionyZgrzytZiewaZly

Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

« Powrót

Reklama

Polecamy

Reklama