sobota, 20 lipca 2019 r., imieniny Czesława, Hieronima, Eliasza

Aktualności

Kampania "Zostań żołnierzem Rzeczpospolitej" w Galerii Bursztynowej

Wojskowi z Ostrołęki, Przasnysza i Ciechanowa pod przewodnictwem Wojskowej Komendy Uzupełnień w Ostrołęce zapraszają w dniach 26-28 października na spotkanie w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce osoby zainteresowane służbą wojskową.

W dniach 26, 27 i 28 października Wojskowa Komenda Uzupełnień z Ostrołęki wraz z żołnierzami 2 Ośrodka Radioelektronicznego z Przasnysza i 5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej z Ciechanowa będą prowadzili w Galerii Bursztynowej kampanię promocyjno-informacyjną pt. "Zostań żołnierzem Rzeczpospolitej".

W ramach ogólnopolskiej akcji żołnierze będą informować o wszystkich formach pełnienia służby wojskowej. Osoby odwiedzające stoiska będą mogły zapoznać się także z wyposażeniem żołnierza i obejrzeć sprzęt wojskowy.

Na spotkaniu szczególnie mile widziane są osoby zainteresowane służbą wojskową.

Zapraszamy,

Galeria Bursztynowa
Ostrołęka, ul. Fieldorfa "Nila" 28
bursztynowa.pl
profil na Facebooku

Artykuł sponsorowany


« Powrót

Nikt nie dodał jeszcze żadnego komentarza

Dodaj komentarz

BuziakCiszaCwaniakCzescFacepalmJezykLolLzyNie-wiemNiezadowolonyRumieniecSerduszkoSuperUpsUsmiechWscieklyZdziwionyZgrzytZiewaZly

Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

« Powrót

Reklama

Polecamy

Reklama