piątek, 5 czerwca 2020 r., imieniny Waltera, Bonifacego, Dobromira

Aktualności

Plebiscyt Sportowiec Roku 2018 wystartował

Wybieramy najlepszych sportowców w regionie, którzy w 2018 roku odnosili sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Wytypowaliśmy ponad 60 utalentowanych osób, ale lista kandydatów pozostaje otwarta dla sportowców.

Dobiega końca wyjątkowy rok 2018, który był niezwykle udany dla sportowców z naszego regionu. Bardzo postęp poczynili przedstawiciele sportów indywidualnych, którzy z powodzeniem rywalizowali w imprezach najwyższej rangi. Nie zabrakło również dobrych wyników w sportach drużynowych.

Nominowani do tytułu Najpopularniejszego Sportowca Roku 2018 w regionie to zawodnicy, którzy w mijającym roku zdobywali medale na imprezach rangi europejskiej, Mistrzostw Polski, Pucharu Polski dla klubów z naszego regionu, byli powoływani do reprezentacji Polski lub stali się czołowymi postaciami zespołów walczących w seniorskich rozgrywkach ligowych.

Wytypowaliśmy ponad 60 utalentowanych sportowców odnoszących sukcesy w kilkunastu dyscyplinach i zrzeszonych w ponad 30 klubach z terenu Ostrołęki, Makowa Mazowieckiego, Ostrowi Mazowieckiej, Przasnysza i przyległych powiatów. Czytelnicy Przasnysz.eu mogą wciąż zgłaszać nowych kandydatów. Twój głos to nagroda dla nich za niezwykle ciężką pracę.

Najpopularniejszego sportowca wybiorą czytelnicy dzienników internetowych Moja Ostrołęka, OstrowMaz24.pl, Makow24.pl, Przasnysz.eu i Telewizji Kablowej Esprit, a tytuł Najlepszego Sportowca Roku 2018 w regionie przyzna Kapituła Konkursu. Laureaci (najlepsza dziesiątka w głosowaniu) otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe i pamiątkowe statuetki.

Dodatkowo Kapituła Konkursu przyzna dodatkowe wyróżnienia dla Trenera Roku 2018, Sportowego Odkrycia Roku 2018, Działacza Roku 2018, Animatora Sportu Roku 2018, Organizatora Imprezy Roku 2018 i Drużyny Roku 2018.

Finałowa Gala plebiscytu "Sportowiec Roku 2018" została zaplanowana na wtorek 19 lutego 2019 roku w pensjonacie Warszawska 34 w Ostrołęce.

Sylwetki nominowanych sportowców, opis sukcesów i szczegóły plebiscytu znajdziecie na specjalnej stronie plebiscytu "Sportowiec Roku 2018".


« Powrót

Nikt nie dodał jeszcze żadnego komentarza

Dodaj komentarz

BuziakCiszaCwaniakCzescFacepalmJezykLolLzyNie-wiemNiezadowolonyRumieniecSerduszkoSuperUpsUsmiechWscieklyZdziwionyZgrzytZiewaZly

Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

« Powrót

Reklama

Polecamy

Reklama