sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Aktualności

Kacper Miler Sportowcem Roku 2019?

Kacper Miler to reprezentant Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai, który w sezonie 2019 zapisał na swoim koncie kilka sukcesów. Podopieczny sensei Zbigniewa Wójcickiego ambitnie walczył w szeregu imprez i pokazał, że drzemią w nim duże możliwości.

Kacper Miler to zawodnik bardzo zdyscyplinowany, ambitny, który ciężko pracuje na swoje sukcesy. Sezon 2019 rozpoczął od udziału w Mistrzostwach Mazowsza w Karate Kyokushin w Warszawie, gdzie zawodnik Brokowskiego KKK świetnie zaprezentował się w walkach eliminacyjnych i półfinale. W finałowym pojedynku musiał uznać wyższość swojego rywala i zakończył rywalizację ze srebrnym medalem.

W mistrzostwach Kacper Miler potwierdził, że drzemią w nim naprawdę duże możliwości i z kolejnych imprez powinien wracać z kolejnymi trofeami. Zawodnik Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai ze złotym medalem powrócił z Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin Mazovia Cup z Piaseczna.

Z pewnością osiągnięte wyniki nie są szczytem możliwości podopiecznego sensei Zbigniewa Wójcickiego, który w kolejnym sezonie powinien powalczyć o medale kolejnych ogólnopolskich imprez.

Kacper Miler czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.363 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2019 dostępny jest na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2019. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.


« Powrót

Nikt nie dodał jeszcze żadnego komentarza

Dodaj komentarz

BuziakCiszaCwaniakCzescFacepalmJezykLolLzyNie-wiemNiezadowolonyRumieniecSerduszkoSuperUpsUsmiechWscieklyZdziwionyZgrzytZiewaZly

Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

« Powrót

Reklama

Polecamy

Reklama