Notice: Undefined offset: 2 in /home/users/ostroleka/public_html/przasnysz.eu/includes/newsy.wyswietl.news.inc.php on line 54
COVID-19: 170 nowych przypadków zakażenia. Od 30 maja będą obowiązywać nowe zasady zakrywania ust i nosa - Przasnysz.eu

piątek, 22 stycznia 2021 r., imieniny Anastazego, Wincentego, Gaudentego

Aktualności

COVID-19: 170 nowych przypadków zakażenia. Od 30 maja będą obowiązywać nowe zasady zakrywania ust i nosa

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowych przypadkach chorych na COVID-19. W ciągu doby najwięcej zakażeń odnotowano na terenie województwa śląskiego. Od 30 maja nie trzeba będzie zasłaniać nosa i ust w otwartej przestrzeni.

- Mamy 170 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw: śląskiego (70), mazowieckiego (37), łódzkiego (28), dolnośląskiego (15), opolskiego (7), podlaskiego (7), świętokrzyskiego (4), małopolskiego (1) i wielkopolskiego (1) - przekazał w ostatnim komunikacie resort zdrowia.

Zmarły trzy kolejne osoby.

- Z przykrością informujemy o śmierci 3 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 75-M Gdańsk, 75-K Racibórz, 80-M Zgierz. Osoby te miały choroby współistniejące. Liczba zakażonych koronawirusem: 22 473/1 028 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - podało MZ.

Od 30 maja nie trzeba będzie zasłaniać nosa i ust w otwartej przestrzeni - pod warunkiem zachowania 2 m odstępu od innych. Maseczki będą jednak konieczne m.in. w sklepach, kościołach, autobusach czy tramwajach.


« Powrót

Nikt nie dodał jeszcze żadnego komentarza

Dodaj komentarz

BuziakCiszaCwaniakCzescFacepalmJezykLolLzyNie-wiemNiezadowolonyRumieniecSerduszkoSuperUpsUsmiechWscieklyZdziwionyZgrzytZiewaZly

Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

« Powrót

Reklama

Polecamy

Reklama