Notice: Undefined offset: 2 in /home/users/ostroleka/public_html/przasnysz.eu/includes/newsy.wyswietl.news.inc.php on line 54
Zostań Innowacyjnym Menedżerem Kultury. Trwa nabór wniosków do czwartej edycji konkursu - Przasnysz.eu

piątek, 22 stycznia 2021 r., imieniny Anastazego, Wincentego, Gaudentego

Aktualności

Zostań Innowacyjnym Menedżerem Kultury. Trwa nabór wniosków do czwartej edycji konkursu

Do 15 czerwca potrwa nabór zgłoszeń w czwartej edycji konkursu Innowacyjny Menedżer Kultury, przyznawaną menedżerom instytucji kultury i organizacji pozarządowych za innowacyjne rozwiązania w zakresie zarządzania w kulturze.

Kandydatów do nagrody mogą zgłaszać instytucje kultury i organizacje pozarządowe, działające na terenie województwa mazowieckiego, a także samorządy lokalne i dwudziestoosobowe grupy mieszkańców miejscowości, w której działa kandydat. Kandydaci mogą również zgłaszać swój udział osobiście.

- Szukamy menedżerów i menedżerek, którzy nie boją się wyzwań. W szybko zmieniającym się świecie i wciąż nowych okolicznościach są w stanie dostosować działalność swojej instytucji do potrzeb publiczności i społeczności, wykorzystując zasoby swoich instytucji, dostępną technologię, odpowiadając na wyzwania i problemy współczesnego świata w swoich lokalnych społecznościach. Jeśli jesteś jednym z nich lub znasz kogoś takiego - ten konkurs jest dla Ciebie! - mówi Natalia Roicka, koordynatorka konkursu z ramienia Mazowieckiego Instytutu Kultury.

Kandydatury można zgłaszać w formie elektronicznej przesyłając komputerowo wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy na adres:

Nabór wniosków potrwa do 15 czerwca. Szczegóły na stronie Mazowieckiego Obserwatorium Kultury.


« Powrót

Nikt nie dodał jeszcze żadnego komentarza

Dodaj komentarz

BuziakCiszaCwaniakCzescFacepalmJezykLolLzyNie-wiemNiezadowolonyRumieniecSerduszkoSuperUpsUsmiechWscieklyZdziwionyZgrzytZiewaZly

Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

« Powrót

Reklama

Polecamy

Reklama