Notice: Undefined offset: 3 in /home/users/ostroleka/public_html/przasnysz.eu/includes/newsy.wyswietl.news.inc.php on line 54
MKS Przasnysz lepszy od rezerw Pogoni Siedlce - Przasnysz.eu

wtorek, 9 marca 2021 r., imieniny Franciszki, Katarzyny, Mścisława

Aktualności

MKS Przasnysz lepszy od rezerw Pogoni Siedlce

Piłkarze MKS Przasnysz w starciu 15. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej odnieśli ważne zwycięstwo nad Pogonią II Siedlce 2:1. Podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego zgarnęli niezwykle ważne punkty do ligowej tabeli.

Do rywalizacji w sobotnim spotkaniu mogło nie dojść, gdyż goście zapomnieli meczowych strojów. Te użyczyli im gospodarze zasługując na specjalną nagrodę fair play. Na boisku nie było jednak już tyle uprzejmości, a obie drużyny walczyły ambitnie o każdy metr murawy.

Pierwsze trafienie w 37. minucie spotkania na swoim koncie zapisali goście, a konkretnie Krystian Zbieć, który wykorzystał świetne podanie od Piotra Krawczyka. Jeszcze przed przerwą MKS Przasnysz wyrównał za sprawą Kamila Rutkowskiego do którego dokładnie dograł Michał Pragacz.

Po zmianie stron gospodarze szybko zdobyli drugiego gola. Tym razem Michał Pragacz wykorzystał rzut karny, który został podyktowany za zagranie rywala ręką w polu karnym. Ostatecznie gospodarze zgarnęli niezwykle ważny komplet punktów do tabeli IV ligi.

W kolejnym starciu rywalem podopiecznych trenera Wiktora Pełkowskiego będą w wyjazdowym meczu Błękitni Raciąż. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę, 29 października o godz. 13.00.

MKS Przasnysz - Pogoń II Siedlce 2:1 (1:1)
Bramki: Rutkowski 43. M. Pragacz 52 - Zbieć 37.

Przasnysz: Szymański - Butryn, Pepłowski, Zakrzewski, Chełchowski, M. Pragacz (76. Szypulski), T. Pragacz, Rutkowski, Smoliński (52. Bartosiewicz), Przebierała (46. Kosiorek), Gawęda