wtorek, 21 sierpnia 2018 r., imieniny Joanny, Kazimiery, Wiktorii

Aktualności

Wspólnie przeciwko smogowi na Mazowszu

Wspólnie przeciwko smogowi na Mazowszu

Ponad 200 samorządowców - prezydentów, burmistrzów, wójtów, radnych, a także naukowców, przedstawicieli biznesu i organizacji pozarządowych dyskutowało w Warszawie o tym, jak walczyć ze smogiem. Na Mazowszu z powodu złej jakości powietrza co roku umiera ok. 4-6 tys. osób.Geoportal z nową aplikacją - Foto Monitor

Geoportal z nową aplikacją - Foto Monitor

Geoportal oferuje nową aplikację - Foto Monitor - pozwalającą na sprawdzanie, dla których terenów i w jakim terminie będą dostępne cyfrowe ortofotomapy. Narzędzie jest efektem działań prowadzonych przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii.Unijne fundusze na informatyzację

Unijne fundusze na informatyzację

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych przyjmuje wnioski na dofinansowanie projektów wprowadzających e-usługi w administracji publicznej oraz w kulturze. W ramach konkursu do wnioskodawców trafi ponad 16,3 mln zł.
ZSP Troszyn

MKS Przasnysz zmierzy się z KS Łomianki

MKS Przasnysz zmierzy się z KS Łomianki

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu 16 kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zmierzą się na wyjeździe z KS Łomianki. Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza chcą udanie rozpocząć rywalizację w rundzie wiosennej.


Mammobus w powiecie przasnyskim

Mammobus w powiecie przasnyskim

Narodowy Fundusz Zdrowia zachęca do skorzystania z bezpłatnych badań mammograficznych. Specjalny mammobus z nowoczesnym sprzętem sukcesywnie odwiedza wszystkie, nawet najmniejsze gminy na Mazowszu. Zapoznaj się z najnowszym harmonogramem.


Dziś Dzień Sołtysa

Dziś Dzień Sołtysa

Rokrocznie 11 marca przypada święto wszystkich sołtysów. Dawniej kojarzeni z poborcami podatkowymi, a obecnie lokalni liderzy. Sołtysi w swojej działalności pozostają blisko ludzi, aktywizują i wspierają mieszkańców, a także zbierają środki zewnętrzne na ważne przedsięwzięcia.


Konkursy MEN na 100-lecie odzyskania niepodległości

Konkursy MEN na 100-lecie odzyskania niepodległości

Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłasza działania wspierające organizatorów obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości. Pierwszy to program "Niepodległa", drugi "Koalicje dla niepodległej". Celem jest m.in. zaangażowanie Polaków w świętowanie obchodów.


Konkurs "Startuj z Mazowsza"

Konkurs "Startuj z Mazowsza"

Mazowieckie start-upy, które mogą pochwalić się innowacyjnymi produktami, usługami lub rozwiązaniami technologicznymi, zapraszają do wzięcia udziału w konkursie "Startuj z Mazowsza". Na laureatów czekają wysokie nagrody pieniężne.


Dodatkowy nabór ofert w programie "Senior+"

Dodatkowy nabór ofert w programie "Senior+"

Minister rodziny, pracy i polityki społecznej ogłosił uzupełniający nabór ofert w ramach programu wieloletniego "Senior+" na rok 2018. Termin ich składania upływa 20 marca br. Program "Senior+" adresowany jest do nieaktywnych zawodowo osób w wieku powyżej 60 lat.


Badania ankietowe urzędu statystycznego

Badania ankietowe urzędu statystycznego

Urząd Statystyczny w Warszawie od wielu lat dzięki ankieterom realizuje na terenie województwa mazowieckiego badania prowadzonego przez Główny Urząd Statystyczny. Każdy ankieter otrzymuje legitymację, która uprawnia daną osobę do prowadzenia badań.


Pogoda

lekkie zachmurzenie

20°C, 1014 hPa

lekkie zachmurzenie

Społeczność

Reklama

Reklama

Ogłoszenia

Polecamy

Reklama

WSJO
Legia

Najbardziej poczytne

Facebook

Popularne

Polecamy