środa, 21 lutego 2018 r., imieniny Eleonory, Kiejstuta, Fortunata

Aktualności

MKS Przasnysz kontra MKS Ciechanów

MKS Przasnysz kontra MKS Ciechanów

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu 12 kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zmierzą się z MKS Ciechanów. Podopiecznych trenera Pawła Mazurkiewicza czeka bardzo trudne zadanie walki o komplet punktów.IV liga mazowiecka. Ile zespołów opuści rozgrywki?

IV liga mazowiecka. Ile zespołów opuści rozgrywki?

Obecny sezon rozgrywek IV ligi mazowieckiej jest bardzo trudny. Z grupy północnej i południowej zostanie utworzona jednak 20-zespołowa. To sprawia, że w obecnym sezonie zdecydowanie więcej zespołów będzie musiało spaść do ligi okręgowej.Uwaga! Zła jakość powietrza nad Mazowszem

Uwaga! Zła jakość powietrza nad Mazowszem

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia na obszarze województwa mazowieckiego o złej jakości powietrza, w związku z przekroczeniem poziomu dla pyłu zawieszonego PM10. Wydano zalecenia dla mieszkańców.


Zacięta batalia o punkty w IV lidze mazowieckiej

Zacięta batalia o punkty w IV lidze mazowieckiej

Dużo emocji dostarczyły spotkania 11 kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Nowym liderem zostali piłkarze Wisły II Płock, którzy u siebie pokonali Mazura Gostynin 1:0. Za plecami lidera duży ścisk i ambitna walka zespołów z północnego Mazowsza.


Piotr wyrzucił Emilię z programu "Rolnik szuka żony" (wideo)

Piotr wyrzucił Emilię z programu "Rolnik szuka żony" (wideo)

Szósty odcinek zapewnił widzom wiele emocji. Rolnicy są już coraz bliżej podjęcia kluczowej decyzji. W gospodarstwie Piotra (gm. Krasne) doszło do bolesnego rozczarowania. 38-latek wyrzucił Emilię z programu. Z kolei Gosia (gm. Śniadowo) na pierwszą randkę zabrała Dawida.


US: większość nauczycieli to kobiety

US: większość nauczycieli to kobiety

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Urząd Statystyczny w Warszawie przygotował opracowanie dotyczące pedagogów pracujących na terenie województwa mazowieckiego. Okazuje się, że zdecydowaną większość nauczycieli stanowią kobiety. Dane pochodzą z roku szkolnego 2016/2017.


Papierowe zwolnienia lekarskie znikną z obrotu

Papierowe zwolnienia lekarskie znikną z obrotu

Trwa okres przejściowy, w trakcie którego lekarze mogą wystawiać zwolnienia zarówno w formie tradycyjnej jak i elektronicznej. We wrześniu co dziewiąte zwolnienie na Mazowszu to właśnie tzw. eZLA. Od lipca 2018 r. papierowe formularze znikną z obrotu.


Lek na przeziębienie i grypę wycofany z rynku

Lek na przeziębienie i grypę wycofany z rynku

Decyzją Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego wycofano z obrotu na terenie całego kraju lek o nazwie Febrisan - proszek musujący, stosowany głównie w leczeniu objawów grypy i przeziębienia. Według ustaleń, produkt ma niezgodne normy zawartości paracetamolu.Polacy wciąż unikają wizyt w gabinecie psychiatry

Polacy wciąż unikają wizyt w gabinecie psychiatry

Pracownicy coraz częściej przynoszą zwolnienia od psychiatrów, a do depresji i spadków nastroju przyznaje się co czwarty Polak. Jedna czwarta społeczeństwa cierpi na różnego rodzaju zaburzenia psychiczne. Mimo to choroby psychiczne wciąż są w Polsce tematem tabu.


MKS Przasnysz na remis z Dolcanem Ząbki

MKS Przasnysz na remis z Dolcanem Ząbki

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu 11 kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zremisowali z Dolcanem Ząbki 1:1. Na konto podopiecznych trenera Pawła Mazurkiewicza trafił kolejny cenny punkt, ale przasnyszanie wciąż plasują się w strefie spadkowej.


Pogoda

bezchmurnie

-7°C, 1023 hPa

bezchmurnie

Społeczność

Reklama

Reklama

Ogłoszenia

Polecamy

Reklama

WSJO
Legia

Najbardziej poczytne

Facebook

Popularne

Polecamy