czwartek, 18 października 2018 r., imieniny Juliana, Łukasza, Bratumiła

AktualnościKRUS: turnusy rehabilitacyjne dla dzieci

KRUS: turnusy rehabilitacyjne dla dzieci

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego po raz kolejny organizuje w czasie wakacji turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS. Wczasy adresowane są do uczniów urodzonych pomiędzy 2003 a 2011 rokiem (7-15 lat).Dzień Ziemi - przeciwko zanieczyszczeniu planety plastikiem

Dzień Ziemi - przeciwko zanieczyszczeniu planety plastikiem

Tegoroczne hasło światowego Dnia Ziemi brzmi: "End Plastic Pollution" i dotyczy walki z zanieczyszczeniem planety plastikowymi odpadami. 22 kwietnia br. do akcji ratowania naszej planety przystąpi tysiące organizacji proekologicznych oraz mieszkańców różnych zakątków świata.W niedzielę zakaz handlu

W niedzielę zakaz handlu

W najbliższą niedzielę zakupów nie zrobisz. W myśl nowej ustawy, którą sejm przyjął 24 listopada 2017 roku, w Polsce obowiązuje zakaz handlu w wybrane niedziele. Od roku 2020 ograniczenia handlu obejmą niemal wszystkie niedziele w roku, poza niewielkimi wyjątkami.


ZSP Troszyn

Rusza czwarta edycja praktyk u marszałka

Rusza czwarta edycja praktyk u marszałka

Po raz czwarty Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie organizuje cykl letnich praktyk zawodowych "Praktyki u Marszałka". Na praktykantów czeka 100 miejsc w 12 departamentach i 5 delegaturach urzędu: w Ciechanowie, Ostrołęce, Płocku, Radomiu i Siedlcach.


MKS Przasnysz zagra z Huraganem Wołomin

MKS Przasnysz zagra z Huraganem Wołomin

Wyjazdowe spotkanie czeka piłkarzy MKS Przasnysz w ramach spotkania 20 kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza zmierzą się tym razem z Huraganem Wołomin.


I Mistrzostwa Ostrołęki w Bowlingu. Weź udział

I Mistrzostwa Ostrołęki w Bowlingu. Weź udział

Najważniejsza impreza sezonu dla kręglarzy zbliża się dużymi krokami. Już we wtorkowy wieczór, 17 kwietnia do rywalizacji przystąpią zawodniczki i zawodnicy m.in. z Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Siedlec i powalczą o najważniejsze trofeum. Chcesz dołączyć?


Tenisiści z regionu zagrają w Makowie. Dołącz

Tenisiści z regionu zagrają w Makowie. Dołącz

Najlepsi tenisiści stołowi z całego regionu rywalizować będą w Mistrzostwach Makowa Mazowieckiego. Impreza została zaplanowana na sobotę, 21 kwietnia w hali sportowo-widowiskowej przy Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Curie Skłodowskiej. Chcesz dołączyć?


MKS Przasnysz rozbił Mazura Gostynin

MKS Przasnysz rozbił Mazura Gostynin

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu dziewiętnastej kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej pokonali Mazura Gostynin 4:0. Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza już do przerwy prowadzili z niżej notowanym rywalem 3:0.


Ogłoszenie o pierwszej licytacji nieruchomości

Ogłoszenie o pierwszej licytacji nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Bożenna Otłowska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że 25 kwietnia 2018 r. o godz. 10.00 w Sądzie Rejonowym w Ostrołęce, przy ul. Mazowieckiej 3, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości.


MKS Przasnysz podejmie Mazura z Gostynina

MKS Przasnysz podejmie Mazura z Gostynina

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu 19 kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej podejmą Mazura Gostynin. Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza powalczą o kolejne zwycięstwo w rundzie wiosennej i awans w tabeli.


Pogoda

lekkie zachmurzenie

12°C, 1019 hPa

lekkie zachmurzenie

Społeczność

Reklama

Reklama

Ogłoszenia

Polecamy

Reklama

Najbardziej poczytne

Facebook

Popularne

Polecamy