wtorek, 18 lutego 2020 r., imieniny Konstancji, Maksyma, Wiaczesława

Aktualności

Zaginęła Aldona Płoska

Zaginęła Aldona Płoska

Przasnyscy policjanci oraz rodzina poszukują zaginionej 50-letniej Aldony Płoskiej. Mieszkanka Opaleńca (gm. Chorzele), w poniedziałek 30 grudnia, wyjechała z domu na rowerze i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z rodziną.Michał Pragacz Sportowcem Roku 2019?

Michał Pragacz Sportowcem Roku 2019?

Michał Pragacz jest wychowankiem Makowianki Maków Mazowiecki, ale w ostatnich sezonach z powodzeniem reprezentuje barwy MKS Przasnysz w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Na koncie ma występy także w kilku zespołach z naszego regionu.Maria Jasko Sportowcem Roku 2019?

Maria Jasko Sportowcem Roku 2019?

Maria Jasko to wciąż jedna z najbardziej utytułowanych zawodniczek karate kyokushin w naszym kraju. Reprezentantka gminy Małkinia Górna ma za sobą kolejne świetne starty w sezonie 2019, a najważniejszy sukces zanotowała w mistrzostwach Europy.


ZSP Troszyn

Dominika Pyskło Sportowcem Roku 2019?

Dominika Pyskło Sportowcem Roku 2019?

Dominika Pyskło to jedna z najbardziej doświadczonych zawodniczek Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Mimo, że w sezonie 2019 startowała rzadko i skupiła się głównie na nauce, to zdobyła kolejny medal na zawodach rangi mistrzostw Polski.


Tomasz Jarkowski Sportowcem Roku 2019?

Tomasz Jarkowski Sportowcem Roku 2019?

Tomasz Jarkowski to jeden z najbardziej zapracowanych zawodników Klubu Kolarskiego 24h. W sezonie 2019 wystartował aż w 23 imprezach, pokonując na treningach i zawodach blisko 15 tysięcy kilometrów. Na swoim koncie zapisał wiele wartościowych wyników.Pogoda

całkowite zachmurzenie

5°C, 1012 hPa

całkowite zachmurzenie

Społeczność

Reklama

Reklama

Polecamy

Reklama

Najbardziej poczytne

Facebook

Popularne

Polecamy