środa, 20 czerwca 2018 r., imieniny Bogny, Florentyny, Bożeny

AktualnościInnowator Mazowsza po raz dziesiąty

Innowator Mazowsza po raz dziesiąty

Tylko do 27 kwietnia br. można zgłaszać się do prestiżowego konkursu "Innowator Mazowsza". Już po raz dziesiąty innowacyjne firmy oraz młodzi naukowcy mogą zaprezentować swoje naukowe dokonania. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.Stypendia dla młodych twórców z Mazowsza

Stypendia dla młodych twórców z Mazowsza

Tworzysz muzykę, instalacje artystyczne albo marzysz o nakręceniu filmu? Nie wyobrażasz sobie wyjścia z domu bez aparatu fotograficznego? Bez reszty pochłaniają cię malarstwo lub rzeźba? Zdobądź stypendium. Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 30 marca br.Podwyżka dla stulatków

Podwyżka dla stulatków

Zakład Ubezpieczeń Społecznych ma dobrą wiadomość dla stulatków. Od 1 marca br. ich comiesięczne świadczenie wzrośnie o prawie 200 zł i wyniesie nieco ponad 3 tys. 731 zł. Pobierana kwota będzie wyższa, ponieważ rośnie przeciętne wynagrodzenie za pracę.


MKS Przasnysz gromi w sparingu Nadnarwiankę

MKS Przasnysz gromi w sparingu Nadnarwiankę

Piłkarze MKS Przasnysz w kolejnym spotkaniu sparingowym rozegranym w okresie przygotowawczym pokonali Nadnarwiankę Pułtusk 5:0. To czwarte zwycięstwo przed rundą wiosenną rozgrywek IV ligi mazowieckiej podopiecznych trenera Pawła Mazurkiewicza.


Od marca wzrosną emerytury i renty

Od marca wzrosną emerytury i renty

Wraz z nadejściem marca wzrosną emerytury i renty. Wskaźnik waloryzacji jest dość wysoki - wynosi 102,98 proc. Nie trzeba składać wniosku, ponieważ ZUS podwyższy świadczenie z urzędu. Waloryzacja ma na celu utrzymanie siły nabywczej pobieranego świadczenia.


ARiMR przyjmuje wnioski na modernizację gospodarstw rolnych

ARiMR przyjmuje wnioski na modernizację gospodarstw rolnych

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje, że rozpoczyna się akcja składania wniosków na "Modernizację gospodarstw rolnych" z PROW 2014-2020. O pomoc mogą ubiegać się rolnicy, którzy posiadają gospodarstwo rolne nie większe niż 300 hektarów.


Rusza mazowiecki konkurs fotografii kulinarnej

Rusza mazowiecki konkurs fotografii kulinarnej

Czy uwielbiacie uwieczniać na zdjęciach smakowitość dań? Czy zwracacie uwagę na logotypy umieszczone na etykietach produktów? A może jesteście pasjonatami kuchni regionalnej? Dla takich jak wy właśnie ruszył Mazowiecki Konkurs Fotografii Kulinarnej.


Nagrodzą mazowieckich, młodych twórców

Nagrodzą mazowieckich, młodych twórców

Młodzi, utalentowani, zaangażowani, pełni pasji - tacy są artyści z Mazowsza. Po raz drugi samorząd województwa mazowieckiego nagrodzi ich pracę oraz działalność na rzecz upowszechniania i ochrony kultury. Zgłoszenia można przesyłać do 12 marca br.


Moszczyński: Cieszy nowy rekord klubu (wideo)

Moszczyński: Cieszy nowy rekord klubu (wideo)

Sebastian Moszczyński to wielki talent Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, który w minionym sezonie świetnie prezentował się w kategorii młodzika. W Plebiscycie Sportowiec Roku 2017 w Regionie zajął drugie miejsce zdobywając 1054 głosy.


Pogoda

lekkie zachmurzenie

20°C, 1019 hPa

lekkie zachmurzenie

Społeczność

Reklama

Reklama

Ogłoszenia

Polecamy

Reklama

WSJO
Legia

Najbardziej poczytne

Facebook

Popularne

Polecamy