sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Aktualności

Konkurs "Bezpieczne gospodarstwo rolne"

Konkurs "Bezpieczne gospodarstwo rolne"

KRUS zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu "Bezpieczne gospodarstwo rolne". Jego głównym celem jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych. Inicjatywa skierowana jest do osób pełnoletnich, prowadzących produkcyjną działalność rolniczą.Dodatkowy sparing MKS Przasnysz z Nadnarwianką

Dodatkowy sparing MKS Przasnysz z Nadnarwianką

Piłkarze MKS Przasnysz świetnie prezentują się w spotkaniach sparingowych przed rozpoczęciem rywalizacji w rundzie wiosennej IV ligi mazowieckiej. W ostatnim sprawdzianie podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego pokonali Błękitnych Raciąż 3:0.Ruszył nabór do policji

Ruszył nabór do policji

Ponad 230 nowych funkcjonariuszy zostanie przyjętych w tym roku w szeregi policji. Dotyczy to całego Mazowsza. Policjanci trafią również do przasnyskiej jednostki. Procedura rekrutacyjna już ruszyła. Zainteresowani z regionu powinni złożyć dokumenty osobiście w miejscowej komendzie.Środa Popielcowa: "prochem jesteś i w proch się obrócisz"

Środa Popielcowa: "prochem jesteś i w proch się obrócisz"

W kalendarzu kościoła katolickiego rozpoczął się okres Wielkiego Postu. Pierwszym dniem pokuty jest Środa Popielcowa, która rozpoczyna 40-dniowy okres postu, na który godzą się katolicy w oczekiwaniu na Wielkanoc. Tego dnia kapłan posypuje głowy wiernych popiołem.


ZSP Troszyn

MKS Przasnysz w gazie w sparingowych starciach

MKS Przasnysz w gazie w sparingowych starciach

Piłkarze MKS Przasnysz bardzo udanie prezentują się w meczach sparingowych rozgrywanych w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej IV ligi mazowieckiej. Podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego odnieśli do tej pory komplet zwycięstw.


Iskra Krasne pokonała Omulew (zdjęcia, wideo)

Iskra Krasne pokonała Omulew (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Iskry krasne udanie prezentują się w spotkaniach kontrolnych w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej ligi okręgowej. W ostatnim meczu drużyna prowadzona przez trenera Tomasza Słowika pokonała Omulew Wielbark 3:2.


Orzyc Chorzele z pierwszym sparingowym zwycięstwem

Orzyc Chorzele z pierwszym sparingowym zwycięstwem

Piłkarze Orzyca Chorzele jako ostatni zespół z grona drużyn z ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej. Na starcie przygotowań piłkarze z Chorzele pokonali czołowy zespół A klasy Kurpika Kadzidło 3:2.Przasnyska firma Kross przejmuje holenderską spółkę

Przasnyska firma Kross przejmuje holenderską spółkę

Producent rowerów Kross w Przasnyszu podpisał umowę przejęcia aktywów spółki Multicycle B.V., która znalazła się w stanie upadłości. Inwestor zapewnia holenderskiej firmie m.in. strategiczną stabilność i korzyści wynikające z ekonomii skali oraz szerokiej bazy technologicznej.


Licytacja działki z domem

Licytacja działki z domem

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Bożenna Otłowska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 10 marca 2017 r. o godz. 14.45 w Sądzie Rejonowym w Ostrołęce, ul. Mazowiecka 3 odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości.

  • 20:52, 23.02.2017 r.

Pogoda

całkowite zachmurzenie

16°C, 1023 hPa

całkowite zachmurzenie

Społeczność

Reklama

Reklama

Polecamy

Reklama

Facebook

Popularne

Polecamy