poniedziałek, 10 grudnia 2018 r., imieniny Danieli, Julii, Eulalii

Aktualności

MKS Przasnysz na remis z Koroną (zdjęcia, wideo)

MKS Przasnysz na remis z Koroną (zdjęcia, wideo)

Piłkarze MKS Przasnysz w wyjazdowym spotkaniu 23 kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zremisowali z Koroną Ostrołęka 1:1. Kibice zgromadzeni na stadionie przy ulicy Witosa obejrzeli ciekawe spotkanie, w którym nie brakowało sytuacji strzeleckich.Jeden login dla wszystkich mDokumentów

Jeden login dla wszystkich mDokumentów

Masz dość dziesiątków loginów - do każdego systemu inny? Ten problem wkrótce zniknie. Rząd daje zielone światło dla mDokumentów i jednego loginu, przyjęto bowiem projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego loginu.MKS Przasnysz o punkty powalczy z Koroną (wideo)

MKS Przasnysz o punkty powalczy z Koroną (wideo)

Lider rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej Korona Ostrołęka będzie rywalem piłkarzy MKS Przasnysz w spotkaniu 23 kolejki. Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza powalczą o przedłużenie szans na awans do wyższej klasy rozgrywkowej.MKS Przasnysz na siódmej lokacie w tabeli IV ligi

MKS Przasnysz na siódmej lokacie w tabeli IV ligi

Piłkarze MKS Przasnysz w miniony weekend pauzowali i obecnie są na siódmą lokatę w tabeli IV ligi mazowieckiej. Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza wciąż zachowują realne szanse na zwycięstwo w grupie północnej. W najbliższym meczu muszą jednak pokonać lidera z Ostrołęki.


ZSP Troszyn

"Kurpiowska Majówka": koncert Sławomira (wideo)

"Kurpiowska Majówka": koncert Sławomira (wideo)

"Kurpiowska Kraina" położona nad zalewem w Wykrocie (k. Myszyńca) zaprasza na "Kurpiowską Majówkę". W najbliższy wtorek 1 maja odbędzie się koncert znanego wszystkim głównie z hitu pod tytułem "Miłość w Zakopanem" wokalisty - Sławomira.


Chwila wytchnienia dla piłkarzy MKS Przasnysz

Chwila wytchnienia dla piłkarzy MKS Przasnysz

Piłkarze MKS Przasnysz w najbliższy weekend w terminarzu mieli zaplanowane spotkanie z Błękitnymi Raciąż. Rywale wycofali się jednak z dalszej rywalizacji po rundzie wiosennej i w efekcie komplet punktów trafi na konto przasnyskiego zespołu.


Zlot food trucków i Konwój Country w Ostrołęce

Zlot food trucków i Konwój Country w Ostrołęce

Dla smakoszy dobrego jedzenia, miłośników muzyki country oraz rodzinnego spędzania czasu szykuje się w Ostrołęce nie lada gratka. Na stadion miejski przyjedzie bowiem aż 20 food trucków - furgonetek i samochodów z jedzeniem - w ramach projektu pod nazwą Rewia Smaków.
MKS Przasnysz na remis z Drukarzem Warszawa

MKS Przasnysz na remis z Drukarzem Warszawa

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu 21 kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zremisowali z Drukarzem Warszawa 0:0. Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza plasują się obecnie na ósmej lokacie w tabeli. Poznaj komplet wyników.


Udana majówka? Nie zapomnij o najważniejszym

Udana majówka? Nie zapomnij o najważniejszym

Wyjeżdżamy! - to decyzja, którą wielu z nas podejmuje przed długim majowym weekendem. Pamiętaj, że przed wyjazdem za granicę warto wyrobić Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ). Jeszcze zdążysz to zrobić. Wystarczy złożyć wniosek przez internet.


Pogoda

pochmurno z przejaśnieniami

4°C, 1001 hPa

pochmurno z przejaśnieniami

Społeczność

Reklama

Reklama

Ogłoszenia

Polecamy

Reklama

Facebook

Popularne

Polecamy