poniedziałek, 11 grudnia 2017 r., imieniny Damazego, Waldemara, Artura

AktualnościZUS zaprasza na Tydzień Przedsiębiorcy

ZUS zaprasza na Tydzień Przedsiębiorcy

Ruszyły już zapisy na seminaria i szkolenia organizowane w ramach dni poradnictwa Zakładu Ubezpieczeń Społecznych pod hasłem "Tydzień Przedsiębiorcy". Spotkania są skierowane do wszystkich rozpoczynających lub prowadzących działalność gospodarczą.Iskra Krasne w hicie kolejki podejmę Nadnarwiankę

Iskra Krasne w hicie kolejki podejmę Nadnarwiankę

Spotkanie szóstej kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka pomiędzy Iskrą Krasne a Nadnarwianką Pułtusk będzie najciekawszym starciem weekendu w naszym regionie. Podopieczni trenera Tomasza Słowika są obecnie wiceliderem zmagań.


MKS Przasnysz powalczy z Drukarzem Warszawa

MKS Przasnysz powalczy z Drukarzem Warszawa

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu szóstej kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zmierzą w wyjazdowej konfrontacji z Drukarzem Warszawa. Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza powalczą o kolejny ważny komplet punktów do tabeli.


Nowy sezon LSS Przasnysz przed nami!

Nowy sezon LSS Przasnysz przed nami!

Nowy sezon piłkarski w ośrodku Legia Soccer Schools w Przasnyszu przed nami! Skorzystaj z szansy zapisania swojego dziecka do największego projektu piłkarskiego w Polsce: Piłkarskich Przedszkoli oraz Szkół Techniki Legii organizowanych dla dziewczynek i chłopców w wieku 3-14 lat.


Wielkie rodzinne ściganie w Serafinie. Dołącz

Wielkie rodzinne ściganie w Serafinie. Dołącz

Klub Kolarski 24h już po raz drugi zaprasza całe rodziny do spędzenia wolnego czasu nad zalewem w Serafinie. Na świetnie przygotowanej, a przede wszystkim płaskiej trasie rywalizować mają całe pokolenia kolarzy amatorów. Jesteście gotowi, aby dołączyć?


Mazowsze Jednorożec za burtą Pucharu Polski

Mazowsze Jednorożec za burtą Pucharu Polski

Piłkarze Mazowsza Jednorożec zakończyli udział w rozgrywkach Pucharu Polski w okręgu na trzeciej rundzie. W spotkaniu rozegranym w Myszyńcu ulegli miejscowemu Aldo Bartnik 0:4. W kolejnej rundzie do zmagań przystąpią czwartoligowcy w tym piłkarze MKS Przasnysz.


Ukradła naklejki, żeby zdobyć "świeżaki"

Ukradła naklejki, żeby zdobyć "świeżaki"

Mieszkanka Pułtuska odpowie przed sądem za kradzież naklejek "Gang Świeżaków" z supermarketu Biedronka. 30-latka wykorzystując nieuwagę kasjerki przywłaszczyła sobie 1378 sztuk naklejek, każda o wartości złotówki. Złodziejkę udało się ustalić dzięki nagraniu z monitoringu.


Iskra Krasne na remis z Wkrą Żuromin

Iskra Krasne na remis z Wkrą Żuromin

Piłkarze Iskry Krasne w obecnym sezonie rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka wciąż nie doznali porażki. Co więcej podopieczni trenera Tomasza Słowika byli o krok od zwycięstwa w konfrontacji z faworyzowaną Wkrą Żuromin, remisując ostatecznie 3:3.Przasnyszanie rozwiali Huragan z Wołomina

Przasnyszanie rozwiali Huragan z Wołomina

Piłkarze MKS Przasnysz odnieśli kolejne zwycięstwo w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północ. Tym razem podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza pokonali Huragan Wołomin 3:1 i zapisali na swoim koncie drugi z rzędu komplet punktów do tabeli.


Pogoda

słabe opady deszczu

4°C, 994 hPa

słabe opady deszczu

Społeczność

Reklama

Reklama

Ogłoszenia

Polecamy

Reklama

WSJO
Legia

Facebook

Popularne

Polecamy