sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

AktualnościMKS Przasnysz wciąż niepewny utrzymania

MKS Przasnysz wciąż niepewny utrzymania

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu 34 kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej ulegli Pogoni II Siedlce 1:2. Jedyną bramkę dla zespołu prowadzonego przez trenera Pawła Wolińskiego zdobył Maciej Smoliński. Obecnie przasnyszanie mają cztery punkty przewagi nad strefą spadkową.Tydzień dziecka w "Łubudu" Bowling & Good Time

Tydzień dziecka w "Łubudu" Bowling & Good Time

Jeden dzień to zdecydowanie za krótko. W "Łubudu" Dzień Dziecka trwa więc przez cały tydzień! Już dziś rozpoczyna się siedmiodniowy maraton niezapomnianej zabawy na kręglach. Każdego dnia do niedzieli włącznie na milusińskich czekają wyjątkowe atrakcje!
ZSP Troszyn

Wyjazdowa potyczka przed MKS Przasnysz

Wyjazdowa potyczka przed MKS Przasnysz

Wyjazdowe spotkanie czeka piłkarzy MKS Przasnysz w ramach 34 kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Podopieczni trenera Pawła Wolińskiego tym razem zmierzą się z rezerwami Pogoni Siedlce i powalczą o kolejne ważne punkty.Ogłoszenie dodasz przez komórkę

Ogłoszenie dodasz przez komórkę

Dział ogłoszeń drobnych w naszym serwisie przeszedł kolejną modernizację. Teraz swoją ofertę bez trudu dodasz przy użyciu telefonu komórkowego, tabletu lub czytnika. Przeglądanie ofert przez urządzenia mobilne nie sprawi teraz nikomu żadnych trudności.


MKS Przasnysz pewnie pokonał Deltę Słupno

MKS Przasnysz pewnie pokonał Deltę Słupno

Piłkarze MKS Przasnysz zapisali na swoim koncie komplet punktów w starciu z Deltą Słupno. Podopieczni trenera Pawła Wolińskiego w spotkaniu 33 kolejki IV ligi mazowieckiej odnieśli zwycięstwo 2:0 i umocnili się na pozycji w środku tabeli.


MKS Przasnysz podejmie czerwoną latarnię ligi

MKS Przasnysz podejmie czerwoną latarnię ligi

Piłkarze MKS Przasnysz w kolejnym spotkaniu IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zmierzą się z outsiderem rozgrywek Deltą Słupno. Podopieczni trenera Pawła Wolińskiego będą zdecydowanym faworytem konfrontacji 32 kolejki.


Cenne trzy punkty MKS Przasnysz w Płocku

Cenne trzy punkty MKS Przasnysz w Płocku

Piłkarze MKS Przasnysz w wyjazdowym spotkaniu 32 kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej pokonali Wisłę II Płock 1:0. Jedyną bramkę na koncie przasnyskiego klubu zapisał Damian Matusiak wykorzystując podanie od Łukasza Kosiorka.


MKS Przasnysz wyruszy na starcie do Płocka

MKS Przasnysz wyruszy na starcie do Płocka

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu 32 kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zmierzą się na wyjeździe z Wisłą II Płock. Podopieczni trenera Pawła Wolińskiego z pewnością będą chcieli iść za ciosem i dopisać na swojego dorobku kolejne punkty.


Pogoda

całkowite zachmurzenie

14°C, 1023 hPa

całkowite zachmurzenie

Społeczność

Reklama

Reklama

Polecamy

Reklama

Facebook

Popularne

Polecamy