wtorek, 20 lutego 2018 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Aktualności

Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych

Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych

W najbliższą niedzielę 19 listopada będziemy obchodzili Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Święto zostało zapoczątkowane w 1993 roku przez angielską organizację Road Peace. Mundurowi będą apelować o przestrzeganie przepisów, rozsądek oraz rozwagę na drodze.Pomoc klęskowa dla rolników tylko do poniedziałku

Pomoc klęskowa dla rolników tylko do poniedziałku

Tylko do poniedziałku 20 listopada tego roku mazowiecki oddział regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski od rolników, którzy ponieśli znaczne straty i których gospodarstwa ucierpiały w wyniku klęski żywiołowej.MKS Przasnysz powalczy o Puchar Polski w okręgu

MKS Przasnysz powalczy o Puchar Polski w okręgu

Piłkarze MKS Przasnysz zmierzą się z Mławianką Mława w finale Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka. Faworytem spotkania są podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza, którzy mogą zdobyć to trofeum już po raz trzeci z rzędu.Dzieci stworzą kartki świąteczne dla wojewody

Dzieci stworzą kartki świąteczne dla wojewody

Wystartowała dziesiąta edycja konkursu na kartkę świąteczną dla wojewody mazowieckiego. Najpiękniejsze prace zostaną wyróżnione i nagrodzone, a zwycięska karta będzie oficjalnym projektem wysyłanym przez urząd do innych instytucji, a także najważniejszych osób w państwie.


MKS Przasnysz zagra z Ożarowianką

MKS Przasnysz zagra z Ożarowianką

Piłkarze MKS Przasnysz po ostatnim zwycięstwie nad Wisłą II Płock chcą pójść za ciosem i sukcesem zakończyć rundę jesienną IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza zagrają z Ożarowianką.


"Maluch+" - edycja programu w 2018 roku

"Maluch+" - edycja programu w 2018 roku

Od 26 października 2017 roku można składać w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim oferty w ramach nowej edycji programu "Maluch+". Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej łącznie przeznaczy na ten cel 450 mln zł. To prawie trzy razy więcej niż w poprzedniej edycji programu.


Ogłoszenie o drugiej licytacji nieruchomości

Ogłoszenie o drugiej licytacji nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Bożenna Otłowska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że 15 listopada 2017 r. o godz. 13.30 w Sądzie Rejonowym w Ostrołęce, ul. Mazowiecka 3, odbędzie się druga licytacja nieruchomości.


MKS Przasnysz podejmie Wisłę II Płock

MKS Przasnysz podejmie Wisłę II Płock

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu 14 kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej podejmą Wisłę II Płock. Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza staną przed szansą walki o kolejne niezwykle ważne punkty, które mogą sprawić, że na zakończenie rundy jesiennej przasnyszanie wydostaną się ze strefy spadkowej.


"Rolnik szuka żony": Piotr wybrał Kasię (wideo)

"Rolnik szuka żony": Piotr wybrał Kasię (wideo)

Za nami ósmy odcinek czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony". Wiadomo już kto z gości zdobył uwagę rolników, a kto nie potrafił wzbudzić zainteresowania. Piotr (gm. Krasne) wybrał Kasię, natomiast Małgosia (gm. Śniadowo) i 24-letni Paweł spędzili bardzo przyjemnie czas.


42-latka uderzyła oplem w drzewo

42-latka uderzyła oplem w drzewo

Kierująca samochodem osobowym na drodze Czarnia-Surowe straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo. 42-letnia mieszkanka powiatu przasnyskiego została zabrana do szpitala. Policja apeluje do kierowców o rozwagę podczas jazdy.


Pogoda

bezchmurnie

-7°C, 1023 hPa

bezchmurnie

Społeczność

Reklama

Reklama

Ogłoszenia

Polecamy

Reklama

WSJO
Legia

Najbardziej poczytne

Facebook

Popularne

Polecamy