Notice: Undefined offset: 2 in /home/users/ostroleka/public_html/przasnysz.eu/includes/newsy.lista.newsow.index.inc.php on line 43
Przasnysz.eu

piątek, 22 stycznia 2021 r., imieniny Anastazego, Wincentego, Gaudentego

AktualnościKoronawirus w Polsce. Ponad 9 tysięcy zakażonych

Koronawirus w Polsce. Ponad 9 tysięcy zakażonych

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Najwięcej chorych odnotowano na terenie województw: mazowieckiego (56) i wielkopolskiego (42). Niestety, zmarły też kolejne osoby.


ZSP Troszyn

Rząd zmniejsza restrykcje związane z koronawirusem

Rząd zmniejsza restrykcje związane z koronawirusem

Od 20 kwietnia zmienią się niektóre zasady bezpieczeństwa. W sklepie w tym samym czasie zakupy będzie mogło zrobić więcej osób, lasy i parki zostaną otwarte, a ilość wiernych w kościołach będzie uzależniona od wielkości świątyni.


Nowe dane dotyczące zachorowań na COVID-19 w Polsce

Nowe dane dotyczące zachorowań na COVID-19 w Polsce

Ministerstwo Zdrowia podało nowe dane dotyczące zachorowań na koronawirusa. Przybyło 296 zakażonych, najwięcej pochodzi z województw śląskiego (133) i dolnośląskiego (43). Niestety, zmarły też kolejne osoby. Większość z nich miała choroby współistniejące.Zakaz wstępu do lasu może być zdjęty już w poniedziałek

Zakaz wstępu do lasu może być zdjęty już w poniedziałek

Jak poinformował minister środowiska, możemy liczyć na to, że już za kilka dni zostanie zdjęty zakaz wchodzenia do lasów. Nie oznacza to jednak likwidacji innych restrykcji jak chociażby zamkniętych parkingów, czy ścieżek edukacyjnych. Nadal musimy być ostrożni.Mazowsze liderem w korzystaniu z usługi "Twój e-PIT"

Mazowsze liderem w korzystaniu z usługi "Twój e-PIT"

Ponad pół miliona zeznań rocznych poprzez "Twój e-PIT" złożyli podatnicy z województwa mazowieckiego. Urzędy skarbowe dokonały zwrotu dla ponad 350 tysięcy podatników. Kwota zwrotów z podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT) to ponad 500 mln zł.


Pogoda

bezchmurnie

3°C, 997 hPa

bezchmurnie

Społeczność

Reklama

Reklama

Polecamy

Reklama

Facebook

Popularne

Polecamy