poniedziałek, 10 grudnia 2018 r., imieniny Danieli, Julii, Eulalii

Aktualności

W niedzielę zakaz handlu

W niedzielę zakaz handlu

W najbliższą niedzielę zakupów nie zrobisz. W myśl nowej ustawy, którą sejm przyjął 24 listopada 2017 roku, w Polsce obowiązuje zakaz handlu w wybrane niedziele. Od roku 2020 ograniczenia handlu obejmą niemal wszystkie niedziele w roku, poza niewielkimi wyjątkami.Happy hours w "Łubudu" Bowling & Good Time

Happy hours w "Łubudu" Bowling & Good Time

Nadchodzi gorące lato i kręgielnia "Łubudu" ma dla klientów gorącą propozycję. Każdy, kto szuka sposobu na rozpoczęcie weekendowego wieczoru w ogródku z doskonałym alkoholem w ręku powinien odwiedzić kręgielnię i skorzystać z super szczęśliwych godzin w "Łubudu".Kartingowe zmagania w Wykrocie. Dołącz (wideo)

Kartingowe zmagania w Wykrocie. Dołącz (wideo)

Chcesz sprawdzić się w jeździe na czas i powalczyć o nowy rekord toru w Kurpiowskiej Krainie w Wykrocie? Już w najbliższy weekend do rywalizacji będzie mógł przystąpić każdy i powalczyć o nagrodę główną w wysokości 500 złotych. Chcesz dołączyć?MKS Przasnysz podejmie Dolcan Ząbki

MKS Przasnysz podejmie Dolcan Ząbki

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu 26 kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej podejmą Dolcan Ząbki. Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza będą rywalizować o ważny komplet punktów, który otworzy szansę na wyższą lokatę w tabeli.


ZSP Troszyn

MKS Przasnysz na remis z Pogonią II Siedlce

MKS Przasnysz na remis z Pogonią II Siedlce

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu 24 kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zremisowali z Pogonią II Siedlce 2:2. Punkt podopiecznym trenera Pawła Mazurkiewicza uratował niezawodny Dominik Lemanek.


MKS Przasnysz zmierzy się z Pogonią II Siedlce

MKS Przasnysz zmierzy się z Pogonią II Siedlce

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu 24 kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zmierzą się z Pogonią II Siedlce. Konfrontacja na stadionie przy ulicy Makowskiej może mieć duże znacznie na układ sił w tabeli na zakończenie sezonu.Mazurkiewicz i Lemanek o meczu z Koroną (wideo)

Mazurkiewicz i Lemanek o meczu z Koroną (wideo)

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu z Koroną Ostrołęka nie wykorzystali okazji na zgarnięcie kompletu punktów. Tym samym szanse podopiecznych trenera Pawła Mazurkiewicza na zwycięstwo w rozgrywkach zmalały. Jak oceniają konfrontację z żółto-niebieskimi?


MKS Przasnysz siódmy w tabeli IV ligi (zdjęcia, wideo)

MKS Przasnysz siódmy w tabeli IV ligi (zdjęcia, wideo)

Piłkarze MKS Przasnysz po sobotnim spotkaniu z Koroną Ostrołęka 1:1 zajmują siódme miejsce w tabeli IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza mają jeszcze szanse na zajęcie wysokiej lokaty na zakończenie obecnego sezonu.


Trwa kolejna edycja konkursu pn. "Policjant, który mi pomógł"

Trwa kolejna edycja konkursu pn. "Policjant, który mi pomógł"

Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji uczestniczy w organizacji ogólnopolskiego konkursu pn. "Policjant, który mi pomógł", inicjatorem jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.


Żebyś się nie przejechał. Sprawdź historię pojazdu

Żebyś się nie przejechał. Sprawdź historię pojazdu

W trakcie zagranicznej podroży trafiliście na auto marzeń? Zanim zdecydujecie się na kupno, sprawdźcie online jego historię. Nabywcy i właściciele samochodów importowanych z rynku wtórnego wybranych krajów europejskich oraz USA i Kanady mogą sprawdzić ich przeszłość.


Pogoda

pochmurno z przejaśnieniami

4°C, 1001 hPa

pochmurno z przejaśnieniami

Społeczność

Reklama

Reklama

Ogłoszenia

Polecamy

Reklama

Facebook

Popularne

Polecamy