sobota, 23 lutego 2019 r., imieniny Damiana, Romany, Florentyna

Aktualności

MKS Przasnysz uległ w Płocku Nafciarzom

MKS Przasnysz uległ w Płocku Nafciarzom

Piłkarze MKS Przasnysz w wyjazdowym spotkaniu 29 kolejki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej musieli uznać wyższość Wisły II Płock ulegając 0:3. Końcówka sezonu dla podopiecznych trenera Pawła Mazurkiewicza jest nieudana.MKS Przasnysz zmierzy się z Wisłą II Płock

MKS Przasnysz zmierzy się z Wisłą II Płock

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu 29 kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zmierzą się z Wisłą II Płock. Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza po ostatnich nieudanych meczach będą chcieli powalczyć o komplet punktów.


ZSP Troszyn

Ogłoszenie o drugiej licytacji nieruchomości

Ogłoszenie o drugiej licytacji nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Marcin Cichoń ogłasza, że w dniu 26 czerwca 2018 r. o godz. 14.00 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce, mającego siedzibę przy ul. Mazowieckiej 3, odbędzie się druga licytacja nieruchomości.


MKS Przasnysz uległ Bugowi Wyszków

MKS Przasnysz uległ Bugowi Wyszków

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu 28 kolejki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej ulegli Bugowi Wyszków 0:1. Jedyną bramkę w 60 minucie meczu na koncie zespołu gości zapisał Karol Rosa i dał komplet punktów swojej ekipie.MKS Przasnysz kontra Bug Wyszków

MKS Przasnysz kontra Bug Wyszków

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu 28 kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zmierzą się z Bugiem Wyszków. Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza powalczą o przerwanie czarnej serii spotkań bez zwycięstwa.


Bursztynowy Dzień Dziecka już za kilka dni

Bursztynowy Dzień Dziecka już za kilka dni

Szykuje się największa w regionie impreza dla dzieci. Centrum handlowe Galeria Bursztynowa zaprasza w niedzielę 3 czerwca wszystkie dzieci. Wśród atrakcji znajdą się wzloty balonem, pokaz mody, koncert, pokaz iluzji oraz rozgrywki piłkarskie.


Disco Piknik w "Kurpiowskiej Krainie" (wideo)

Disco Piknik w "Kurpiowskiej Krainie" (wideo)

"Kurpiowska Kraina" zaprasza wszystkich miłośników dobrej zabawy w rytmie disco na koncert zespołu Top Girls. Dziewczyny znane z hitów takich jak: "Mleczko","Będę Twoja" i "Zakochana" zaśpiewają na koncercie w Boże Ciało w czwartek 31 maja.MKS Przasnysz powalczy z MKS Ciechanów

MKS Przasnysz powalczy z MKS Ciechanów

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu 27 kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zmierzą się na wyjeździe z MKS Ciechanów. Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza powalczą o komplet punktów i przedłużenie szans na wyższą lokatę.


Przydałby się ktoś na doczepkę

Przydałby się ktoś na doczepkę

Vistula w maju jak w wierszu Tuwima pt. "Przydałby się ktoś na przyczepkę", lecz rzepka wymieniana jest na eleganckie garnitury, marynarki ze spodniami i dobrze skrojonymi koszulami. Ceny w Vistuli w Galerii Bursztynowej niższe nawet o połowę.


Pogoda

rozproszone chmury

-1°C, 1038 hPa

rozproszone chmury

Społeczność

Reklama

Reklama

Polecamy

Reklama

Facebook

Popularne

Polecamy