wtorek, 17 października 2017 r., imieniny Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

Aktualności

Rewelacyjna forma piłkarzy Iskry Krasne

Rewelacyjna forma piłkarzy Iskry Krasne

Czwarte spotkanie z rzędu w rozgrywkach ligi okręgowej wygrali piłkarze Iskry Krasne prowadzeni przez trenera Tomasza Słowika. Tym razem w meczu przed własną publicznością Iskra zgasiła Wieczfniankę Wieczfnia Kościelna zwyciężając aż 5:0.MKS Przasnysz ograł Mazura Gostynin

MKS Przasnysz ograł Mazura Gostynin

Piłkarze MKS Przasnysz odnieśli pierwsze w obecnym sezonie zwycięstwo w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej - grupy północnej. Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza pokonali Mazura Gostynin na jego terenie 3:2 i wywalczyli komplet punktów.Problemy ze złożeniem wniosków 500 plus. Wojewoda apeluje

Problemy ze złożeniem wniosków 500 plus. Wojewoda apeluje

Od 1 sierpnia mieszkańcy Mazowsza mogą składać wnioski - w tym też dotyczące programu 500 plus - na nowy okres świadczeniowy. W związku z sygnałami o problemach ze złożeniem dokumentów, wojewoda mazowiecki apeluje do samorządów o sprawną obsługę w tym zakresie.
Od nowego roku składki do ZUS tylko jednym przelewem

Od nowego roku składki do ZUS tylko jednym przelewem

Od nowego roku przedsiębiorcy będą przesyłać składki do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych jednym, a nie jak do tej pory nawet czterema przelewami. Zmienia się także sposób rozliczania tych wpłat, ponieważ w pierwszej kolejności pokryją one najstarsze zaległości.


Renta rodzinna dla ucznia i studenta

Renta rodzinna dla ucznia i studenta

Uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powinni złożyć w ZUS wniosek o kontynuowanie wypłaty renty rodzinnej najpóźniej we wrześniu, natomiast studenci - do końca października. Należy pamiętać o tych terminach, aby nie stracić świadczenia.


Nowa kampania społeczna pt. "Kierujesz życiem" (wideo)

Nowa kampania społeczna pt. "Kierujesz życiem" (wideo)

W 2016 r. w ponad 33 tysiącach wypadków drogowych śmierć poniosło 3026 osób, a ponad 40 tys osób zostało rannych. Z danych policji za ubiegły rok wynika, że szczególną uwagę należy zwrócić na wypadki spowodowane w wyniku niedostosowania prędkości jazdy do warunków ruchu.


Trwa konkurs "Filmowy przeWODNIK"

Trwa konkurs "Filmowy przeWODNIK"

Wakacje zbliżają się ku końcowi. Wiele osób gorące dni spędza wypoczywając aktywnie, również nad wodą, i uprawiając sporty wodne. Taka forma wypoczynku to również dobry czas na połączenie rekreacji wodnej z pracą artystyczną i udziałem w konkursie.MKS Przasnysz nie powalczy o punkty w IV lidze

MKS Przasnysz nie powalczy o punkty w IV lidze

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu trzeciej kolejki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej mieli powalczyć o pierwsze punkty do tabeli. Rywalem podopiecznych Pawła Mazurkiewicza miała być Bzura Chodaków, ale klub definitywnie wypadł z rozgrywek.


Pogoda

bezchmurnie

17°C, 1023 hPa

bezchmurnie

Społeczność

Reklama

Reklama

Ogłoszenia

Polecamy

Reklama

WSJO
Legia

Najbardziej poczytne

Facebook

Popularne

Polecamy