wtorek, 20 lutego 2018 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Aktualności

Długie weekendy i dni wolne w 2018 roku

Długie weekendy i dni wolne w 2018 roku

Rok 2018 zapowiada się dość optymistycznie pod względem dni wolnych od pracy i długich weekendów. Czas ten z pewnością pozwoli nam zaplanować sobie krótki wyjazd lub odpoczynek w domowym zaciszu. Przygotowaliśmy szczegółowe zestawienie.Jakie zmiany przynosi 2018 rok?

Jakie zmiany przynosi 2018 rok?

Nowy rok zawsze niesie zmiany, zarówno pozytywne jak i negatywne. 2018 przyniesie ich nam zdecydowanie więcej niż lata poprzednie - to m.in. wiele zmian w prawie, podwyżki cen czy wzrost płacy minimalnej. Co jeszcze nas czeka? Czy powinniśmy się obawiać?Fajerwerki? Korzystaj rozsądnie! (wideo)

Fajerwerki? Korzystaj rozsądnie! (wideo)

Każdego roku pojawiają się apele dotyczące bezpiecznego użytkowania fajerwerków. Petardy, rakiety, rzymskie ognie - to materiały wybuchowe i odpalanie ich, chociaż stanowi ulubioną rozrywkę noworoczną, może być bardzo niebezpieczne.


Uwaga na czad - to cichy zabójca

Uwaga na czad - to cichy zabójca

W sezonie grzewczym w Polsce odnotowywanych jest około 4 tysiące zatruć tlenkiem węgla wskutek, w których prawie 100 osób traci życie. Wielu poszkodowanych to rolnicy i ich rodziny. KRUS włącza się w działania prewencyjne na rzecz zapobiegania wypadkom.


Od stycznia duże zmiany w ZUS

Od stycznia duże zmiany w ZUS

Od stycznia przedsiębiorcy inaczej opłacą należne składki do ZUS, a od lipca tradycyjne papierowe zwolnienia lekarskie zostaną w 100 proc. zastąpione elektronicznymi, tzw. e-ZLA. Szczegółowych informacji na ten temat udzielił Piotr Olewiński, rzecznik prasowy ZUS województwa mazowieckiego.


Kiedy ferie zimowe 2018?

Kiedy ferie zimowe 2018?

Już niebawem ferie zimowe - wyczekiwane przez wszystkich uczniów, a szczególnie przez najmłodsze dzieci, które będą mogły oddawać się beztroskim zabawom. Wszyscy, którzy dwa tygodnie ferii chcą spędzić aktywnie, mają nadzieję, że spadnie wówczas śnieg.


Komornicza licytacja nieruchomości w Kuninie k. Goworowa

Komornicza licytacja nieruchomości w Kuninie k. Goworowa

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Bożenna Otłowska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 10 stycznia 2018 r. o godz. 14.00 w Sądzie Rejonowym w Ostrołęce odbędzie się pierwsza licytacja udziału w nieruchomości.Policyjny pościg za mazdą. Kierowca miał blisko dwa promile

Policyjny pościg za mazdą. Kierowca miał blisko dwa promile

Ostrołęccy policjanci zatrzymali po krótkim pościgu młodego kierowcę mazdy, który w centrum naszego miasta jechał pod prąd. Okazało się, że mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. To jednak nie wszystko. Samochód prowadził pod wpływem alkoholu.


Sportowiec Roku 2017. Ruszyło głosowanie

Sportowiec Roku 2017. Ruszyło głosowanie

Wybieramy najlepszych sportowców w regionie, którzy w 2017 roku odnosili sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Wytypowaliśmy ponad 60 utalentowanych osób i czekamy na kolejne zgłoszenia. Twój głos to nagroda dla nich za niezwykle ciężką pracę.


Emerytura i renta jeszcze przed świętami

Emerytura i renta jeszcze przed świętami

Emeryci i renciści, którzy zwykle otrzymują swoje świadczenie 25 dnia miesiąca, nie muszą się obawiać, że w grudniu dostaną je dopiero po świętach Bożego Narodzenia. Zakład Ubezpieczeń Społecznych zadbał o to, by wszystkie te osoby otrzymały emerytury i renty najpóźniej 22 grudnia.


Pogoda

bezchmurnie

-7°C, 1023 hPa

bezchmurnie

Społeczność

Reklama

Reklama

Ogłoszenia

Polecamy

Reklama

WSJO
Legia

Najbardziej poczytne

Facebook

Popularne

Polecamy