wtorek, 17 października 2017 r., imieniny Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

Aktualności

Nowe przepisy ułatwią walkę ze smogiem

Nowe przepisy ułatwią walkę ze smogiem

W Polsce 70 proc. domów jednorodzinnych jest ogrzewanych za pomocą kotłów i pieców na paliwa stałe. Te zaś stanowią główne źródło zanieczyszczeń. Ponad połowa unoszących się w powietrzu pyłów pochodzi z gospodarstw domowych.MKS Przasnysz powalczy o punkty z Błękitnymi Raciąż

MKS Przasnysz powalczy o punkty z Błękitnymi Raciąż

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu siódmej kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zmierzą się przed własną publicznością z Błękitnymi Raciąż. Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza powalczą o niezwykle ważny komplet punktów do tabeli.MKS Przasnysz wciąż w strefie spadkowej

MKS Przasnysz wciąż w strefie spadkowej

MKS Przasnysz wciąż w strefie spadkowej Piłkarze MKS Przasnysz w wyjazdowym starciu szóstej kolejki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej przegrali z Drukarzem Warszawa 0:3. Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza plasują się na jedenastej pozycji w tabeli z dorobkiem sześciu punktów.


Iskra przegrała z Nadnarwianką, Słowik zrezygnował

Iskra przegrała z Nadnarwianką, Słowik zrezygnował

W meczu na szczycie piłkarze Iskry Krasne przegrali z Nadnarwianką Pułtusk 1:3. Jedyną bramkę dla gospodarzy strzelił Patryk Kuligowski. Po meczu z funkcji szkoleniowca zespołu z Krasnego zrezygnował Tomasz Słowik. Pewnym liderem rozgrywek jest Nadnarwianka.


Bezpłatne szkolenia dotyczące pokryć azbestowych

Bezpłatne szkolenia dotyczące pokryć azbestowych

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie organizuje bezpłatne szkolenia dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, a także firm, stowarzyszeń i innych instytucji posiadających REGON, które wykorzystują wyroby azbestowe na swoich obiektach.


Jak podnieść o kilka złotych przyszłą emeryturę?

Jak podnieść o kilka złotych przyszłą emeryturę?

Już za kilka dni ZUS zacznie przyjmować wnioski emerytalne związane z obniżeniem powszechnego wieku emerytalnego. Warto zauważyć, że wstrzymanie się nawet o kilka dni ze złożeniem wniosku, podniesie przyszłe świadczenie - wystarczy poczekać do dnia naszych urodzin.ZUS zaprasza na Tydzień Przedsiębiorcy

ZUS zaprasza na Tydzień Przedsiębiorcy

Ruszyły już zapisy na seminaria i szkolenia organizowane w ramach dni poradnictwa Zakładu Ubezpieczeń Społecznych pod hasłem "Tydzień Przedsiębiorcy". Spotkania są skierowane do wszystkich rozpoczynających lub prowadzących działalność gospodarczą.


Iskra Krasne w hicie kolejki podejmę Nadnarwiankę

Iskra Krasne w hicie kolejki podejmę Nadnarwiankę

Spotkanie szóstej kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka pomiędzy Iskrą Krasne a Nadnarwianką Pułtusk będzie najciekawszym starciem weekendu w naszym regionie. Podopieczni trenera Tomasza Słowika są obecnie wiceliderem zmagań.


MKS Przasnysz powalczy z Drukarzem Warszawa

MKS Przasnysz powalczy z Drukarzem Warszawa

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu szóstej kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zmierzą w wyjazdowej konfrontacji z Drukarzem Warszawa. Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza powalczą o kolejny ważny komplet punktów do tabeli.


Nowy sezon LSS Przasnysz przed nami!

Nowy sezon LSS Przasnysz przed nami!

Nowy sezon piłkarski w ośrodku Legia Soccer Schools w Przasnyszu przed nami! Skorzystaj z szansy zapisania swojego dziecka do największego projektu piłkarskiego w Polsce: Piłkarskich Przedszkoli oraz Szkół Techniki Legii organizowanych dla dziewczynek i chłopców w wieku 3-14 lat.


Pogoda

bezchmurnie

17°C, 1023 hPa

bezchmurnie

Społeczność

Reklama

Reklama

Ogłoszenia

Polecamy

Reklama

WSJO
Legia

Najbardziej poczytne

Facebook

Popularne

Polecamy