środa, 26 września 2018 r., imieniny Justyny, Cypriana, Euzebiusza

Aktualności

Zakupy ze stylistką w Quiosque

Zakupy ze stylistką w Quiosque

Sklep Quiosque znajdujący się Galerii Bursztynowej zaprasza na zakupy ze stylistką w najbliższą sobotę 23 czerwca br. To niepowtarzalna okazja na udane zakupy. Dodatkowo klientki otrzymają rabat 15 procent na zakupy kolekcji nieprzecenionej.Ogłoszenie o pierwszej licytacji nieruchomości

Ogłoszenie o pierwszej licytacji nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Marcin Cichoń na podstawie art. 953 kpc ogłasza, że w dniu 6 lipca 2018 r. o godz. 14.30 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce, mającego siedzibę przy ul. Mazowieckiej 3, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości.MKS Przasnysz rozbił Ożarowiankę

MKS Przasnysz rozbił Ożarowiankę

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu 30 kolejki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej rozbili Ożarowiankę Ożarów Mazowiecki 5:1. Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza bardzo udanym spotkaniem zakończyli rywalizację w obecnym sezonie.Ogłoszenie o pierwszej licytacji nieruchomości

Ogłoszenie o pierwszej licytacji nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Bożenna Otłowska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że 6 lipca 2018 r. o godz. 14.00 w Sądzie Rejonowym w Ostrołęce, ul. Mazowiecka 3, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości.


ZSP Troszyn

Niemcy wśród faworytów MŚ 2018

Niemcy wśród faworytów MŚ 2018

Nie ma na świecie, innej tak równej reprezentacji w piłce nożnej jak Niemcy. Jak mawia powiedzenie inni grają, a na końcu i tak wygrywają Niemcy. Te powiedzenie nie wzięło się z niczego i w ostatnich latach znajduje swoje bardzo mocne odbicie w praktyce.


MKS Przasnysz podejmie Ożarowiankę

MKS Przasnysz podejmie Ożarowiankę

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu 30 kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej podejmą Ożarowianką Ożarów Mazowiecki. Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza zwycięstwem będą chcieli zakończyć trudny sezon na czwartoligowych stadionach.


MKS Przasnysz uległ w Płocku Nafciarzom

MKS Przasnysz uległ w Płocku Nafciarzom

Piłkarze MKS Przasnysz w wyjazdowym spotkaniu 29 kolejki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej musieli uznać wyższość Wisły II Płock ulegając 0:3. Końcówka sezonu dla podopiecznych trenera Pawła Mazurkiewicza jest nieudana.


MKS Przasnysz zmierzy się z Wisłą II Płock

MKS Przasnysz zmierzy się z Wisłą II Płock

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu 29 kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zmierzą się z Wisłą II Płock. Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza po ostatnich nieudanych meczach będą chcieli powalczyć o komplet punktów.


Ogłoszenie o drugiej licytacji nieruchomości

Ogłoszenie o drugiej licytacji nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Marcin Cichoń ogłasza, że w dniu 26 czerwca 2018 r. o godz. 14.00 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce, mającego siedzibę przy ul. Mazowieckiej 3, odbędzie się druga licytacja nieruchomości.


MKS Przasnysz uległ Bugowi Wyszków

MKS Przasnysz uległ Bugowi Wyszków

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu 28 kolejki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej ulegli Bugowi Wyszków 0:1. Jedyną bramkę w 60 minucie meczu na koncie zespołu gości zapisał Karol Rosa i dał komplet punktów swojej ekipie.Pogoda

rozproszone chmury

11°C, 1034 hPa

rozproszone chmury

Społeczność

Reklama

Reklama

Ogłoszenia

Polecamy

Reklama

Najbardziej poczytne

Facebook

Popularne

Polecamy