wtorek, 20 lutego 2018 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

AktualnościIle pieniędzy dla Przasnysza z budżetu Mazowsza?

Ile pieniędzy dla Przasnysza z budżetu Mazowsza?

Ponad 60 mln zł trafi do subregionu ostrołęckiego w 2018 roku. To rekordowe inwestycje jeśli chodzi o budżet województwa mazowieckiego. Nie zabraknie środków dla organizacji pozarządowych oraz na wsparcie mazowieckich jednostek OSP.
"Bezpieczna droga do celu" w ferie

"Bezpieczna droga do celu" w ferie

Dla policjantów czas ferii to okres wytężonej pracy. Kontrole pojazdów, trzeźwości kierujących, stanu technicznego autokarów przewożących dzieci, ale też spotkania z uczestnikami zimowisk i ich opiekunami. Podczas spotkań funkcjonariusze drogówki będą przypominać o zasadach bezpieczeństwa w ramach ogólnokrajowej kampanii "Bezpieczna droga do celu".


Doświadczony i ceniony bramkarz - Rafał Szymański

Doświadczony i ceniony bramkarz - Rafał Szymański

Rafał Szymański to bardzo doświadczony golkiper MKS Przasnysz. 33-letni zawodnik bardzo dobrze spisuje się w ostatnich sezonach w barwach czwartoligowego klubu będąc mocnym punktem w batalii o kolejne punkty i sukcesy przasnyskiego zespołu.


Sportowiec Roku 2017. Głosowanie na półmetku

Sportowiec Roku 2017. Głosowanie na półmetku

Głosowanie na najpopularniejszego zdaniem Czytelników Sportowca Roku 2017 w regionie znajduje się już na półmetku. W naszym serwisie sportowym prezentujemy kolejne sylwetki niezwykle utalentowanych i już utytułowanych zawodniczek i zawodników.


Zameldowanie bez wizyty w urzędzie? To możliwe

Zameldowanie bez wizyty w urzędzie? To możliwe

Od 2 stycznia br. można zameldować się bez konieczności odwiedzania urzędu. Ministerstwo Cyfryzacji poinformowało, że działa już system meldowania się przez internet. Wystarczy posiadać profil zaufany, umożliwiający logowanie się na stronie obywatel.gov.pl.Bezpieczeństwo w czasie ferii - konkurs dla NGO

Bezpieczeństwo w czasie ferii - konkurs dla NGO

Promowanie sposobów atrakcyjnego i bezpiecznego spędzenia wolnego czasu w ferie to główny cel konkursu skierowanego do organizacji pozarządowych. Do 10 lutego br. można zgłaszać inicjatywy, które będą realizowane z dziećmi podczas ferii.Wielki talent w skoku wzwyż - Sebastian Moszczyński

Wielki talent w skoku wzwyż - Sebastian Moszczyński

Sebastian Moszczyński to wielki talent Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, który w minionym sezonie świetnie prezentował się w kategorii młodzika. Zawodnik prowadzony przez trenera Andrzeja Danielskiego pochodzi z Poścień Zamion k. Chorzel.


Pogoda

bezchmurnie

-7°C, 1023 hPa

bezchmurnie

Społeczność

Reklama

Reklama

Ogłoszenia

Polecamy

Reklama

WSJO
Legia

Najbardziej poczytne

Facebook

Popularne

Polecamy