niedziela, 15 grudnia 2019 r., imieniny Niny, Celiny, Krystiany

Aktualności

MKS Przasnysz o punkty powalczy z Mazovią

MKS Przasnysz o punkty powalczy z Mazovią

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu czwartej kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zmierzą się z Mazovią Mińsk Mazowiecki. Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza powalczą o kolejne ważny punkty do tabeli.Taka nowa, a już z rabatem

Taka nowa, a już z rabatem

W najbliższy weekend (1 i 2 września br.) klienci Galerii Bursztynowej będą mogli kupić produkty z nowej kolekcji Top Secret aż z 30-procentowym rabatem! Akcji promocyjnej będą towarzyszyły porady kosmetyczne, konkursy oraz degustacja deserków.Ostatnie dni zapisów w CKZiU

Ostatnie dni zapisów w CKZiU

Jeszcze tylko do końca sierpnia można zapisywać się do Medyczno-Społecznej Szkoły Policealnej w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce. Już od września jest szansa rozpoczęcia nauki na jednym z trzech atrakcyjnych kierunków, na które jeszcze trwają zapisy.


ZSP Troszyn

MKS Przasnysz powalczy po kolejne zwycięstwo

MKS Przasnysz powalczy po kolejne zwycięstwo

Piłkarze MKS Przasnysz bardzo udanie rozpoczęli nowy sezon rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza pokonali Wkrę Żuromin 3:1 i Kasztelan Sierpc 4:0. Dwa zwycięstwa dały pozycję lidera IV ligi.


Ogłoszenie o pierwszej licytacji nieruchomości

Ogłoszenie o pierwszej licytacji nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Beata Pepłowska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 12 września 2018 r. o godz. 14.30 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce przy ul. Mazowieckiej 3, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości.


Przasnyszanie lepsi od Wkry Żuromin

Przasnyszanie lepsi od Wkry Żuromin

Piłkarze MKS Przasnysz w pierwszym spotkaniu nowego sezonu IV ligi mazowieckiej w grupie północnej pokonali beniaminka Wkrę Żuromin 3:1. Kolejne spotkanie podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza rozegrają przed własną publicznością.


Uwaga, nadchodzi załamanie pogody

Uwaga, nadchodzi załamanie pogody

Meteorolodzy prognozują nagle załamanie pogody. Po dusznych i upalnych dniach, nad Polską, w tym nad Mazowszem, mają przejść gwałtowne burze z opadami deszczu, gradu i porywistym wiatrem. Pogorszenie aury ma nastąpić już w piątek 10 sierpnia.


MKS Przasnysz podejmie Wkrę Żuromin

MKS Przasnysz podejmie Wkrę Żuromin

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu inaugurującym rozgrywki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej podejmą beniaminka Wkrę Żuromin. Zdecydowanym faworytem konfrontacji na stadionie przy ulicy Makowskiej będą gospodarze.Uwaga. Możliwe burze z gradem

Uwaga. Możliwe burze z gradem

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega, że w piątek 3 sierpnia br. prognozuje się wystąpienie burz z gradem na terenie Mazowsza. Niespokojne warunki atmosferyczne mogą się powtórzyć także w najbliższą niedzielę.


MKS Przasnysz sparuje przed nowym sezonem

MKS Przasnysz sparuje przed nowym sezonem

Piłkarze MKS Przasnysz przygotowują się do nowego sezonu rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza mają za sobą już pięć meczów sparingowych, z których wygrali trzy. Do rozegrania pozostała jedna konfrontacja.


Pogoda

pochmurno z przejaśnieniami

6°C, 1002 hPa

pochmurno z przejaśnieniami

Społeczność

Reklama

Reklama

Polecamy

Reklama

Najbardziej poczytne

Facebook

Popularne

Polecamy