poniedziałek, 11 grudnia 2017 r., imieniny Damazego, Waldemara, Artura

Aktualności

Trudne wyzwanie przed piłkarzami MKS Przasnysz

Trudne wyzwanie przed piłkarzami MKS Przasnysz

Piłkarze MKS Przasnysz w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zmierzą się z Mazovią Mińsk Mazowiecki. Zwycięstwo odniesione w starciu na stadionie przy ulicy Makowskiej jest dla gospodarzy bezcenne.Cztery nowe kanały w telewizji naziemnej

Cztery nowe kanały w telewizji naziemnej

Na ósmym multipleksie pojawiły się nowe kanały. Od listopada nadają stacje Zoom TV i Nowa TV, a już w grudniu widzowie będą mogli oglądać Metro TV oraz WP1. Jeśli kanały nie pojawiły się automatycznie, należy włączyć nowe wyszukiwanie w swoim telewizorze.Orzyc Chorzele uległ Koronie (zdjęcia, wideo)

Orzyc Chorzele uległ Koronie (zdjęcia, wideo)

W ostatnim starciu rundy jesiennej w rozgrywkach ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka piłkarze Orzyca Chorzele ulegli Koronie Ostrołęka 1:2. Jedyną bramkę dla zespołu prowadzonego przez trenera Zbigniewa Lubowiedzkiego zdobył Grzegorz Kawiecki.


Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu

Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu

Jutro na całym świecie obchodzony będzie Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu. Dzień ten, przypadający zawsze w trzeci czwartek listopada, ma już ponad 30-letnią tradycję i stanowi okazję do zwrócenia uwagi na powszechność nałogu palenia papierosów i jego negatywne skutki zdrowotne.


Towarzysko: Przełamanie Teodorczyka i remis Polski

Towarzysko: Przełamanie Teodorczyka i remis Polski

W swoim dwunastym występie w 2016 roku piłkarska reprezentacja Polski dowodzona przez Adama Nawałkę zremisowała 1:1 ze Słowenią. W szeregach polskiej ekipy debiutowali w poniedziałkowy wieczór Jacek Góralski oraz Damian Dąbrowski.


Towarzysko: Polska kontra Słowenia

Towarzysko: Polska kontra Słowenia

Po wygranej w świetnym stylu nad Rumunią w swoim ostatnim w 2016 roku meczu podopieczni Adama Nawałki na Stadionie Miejskim we Wrocławiu zmierzą się ze Słowenią. Co prawda w szeregach biało-czerwonych zabraknie między innymi Roberta Lewandowskiego.


Cenne zwycięstwo MKS Przasnysz w Mławie

Cenne zwycięstwo MKS Przasnysz w Mławie

Piłkarze MKS Przasnysz odnieśli niezwykle cenne zwycięstwo w spotkaniu 18. kolejki rogrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego pokonali Mławiankę Mława 3:0 i wreszcie opuścili strefę spadkową.


Superksiężyc - nocne widowisko na niebie

Superksiężyc - nocne widowisko na niebie

Amatorzy astronomii i oglądania gwiazd będą w tym roku usatysfakcjonowani, bowiem na niebie wiele będzie się działo. Jeszcze w listopadzie będziemy świadkami tzw. Superksiężyca, czyli ogromnego Księżyca w pełni, który osiągnie najmniejszą w tym roku odległość od Ziemi.El. MŚ: "Orły Nawałki" zmiażdżyły Rumunów

El. MŚ: "Orły Nawałki" zmiażdżyły Rumunów

Po raz 18 pod wodzą Adama Nawałki wygrali w piątkowy wieczór piłkarze reprezentacji Polski. W starciu w ramach czwartej kolejki europejskich eliminacji do mistrzostw świata 2018 ekipa z kraju znad Wisły pokonała Rumunię 3:0 i dopisała do tabeli komplet punktów.


Mazowsze wydało ostatnie euro z perspektywy 2007-2013

Mazowsze wydało ostatnie euro z perspektywy 2007-2013

Województwo mazowieckie w ostatnich dniach wysłało ostatnie poświadczenie certyfikacyjne dotyczące unijnej perspektywy na lata 2007-2013. To symboliczne zamknięcie poprzedniej agendy finansowej. W sumie w ostatnich latach do beneficjentów trafiło 7,8 mld zł.


Pogoda

słabe opady deszczu

4°C, 994 hPa

słabe opady deszczu

Społeczność

Reklama

Reklama

Ogłoszenia

Polecamy

Reklama

WSJO
Legia

Facebook

Popularne

Polecamy