środa, 21 lutego 2018 r., imieniny Eleonory, Kiejstuta, Fortunata

Aktualności

Ile wolnego w 2017 roku?

Ile wolnego w 2017 roku?

Miłośnicy długich weekendów już teraz spoglądają w kartki kalendarza na 2017 rok, aby sprawdzić, czy uda się wykorzystać wolne dni na wypoczynek, nie tracąc przy tym urlopów. Chociaż nowy rok nie zacznie się optymistycznie, bo przypada w niedzielę, to później będzie już dużo lepiej.

W Polsce atakuje złośliwy typ ptasiej grypy

W Polsce atakuje złośliwy typ ptasiej grypy

Główny Lekarz Weterynarii informuje, że na terenie kraju występują ogniska wysoce zjadliwej ptasiej grypy podtypu H5N8. Do właścicieli ferm oraz małych gospodarstw skierowano apel o zachowanie ostrożności i minimalizowanie ryzyka wystąpienia wirusa.
16 wypadków, dwie ofiary śmiertelne, 17 rannych

16 wypadków, dwie ofiary śmiertelne, 17 rannych

Mazowiecka policja podała pierwsze statystyki świątecznego weekendu. Od piątku na mazowieckich drogach doszło do 16 wypadków, w których zginęły dwie osoby, a 17 zostało rannych. Policjanci zatrzymali łącznie 48 nietrzeźwych kierujących.


Budżet Mazowsza 2017

Budżet Mazowsza 2017

W poniedziałek 19 grudnia radni województwa mazowieckiego przyjęli budżet na 2017 r. 411 mln zł na inwestycje, 357 mln zł na "janosikowe", 287 mln zł na dotacje dla KM i WKD - to jedne z głównych pozycji przyszłorocznego budżetu województwa mazowieckiego.W polskich szkołach brakuje edukacji finansowej

W polskich szkołach brakuje edukacji finansowej

Młodzi ludzie nie mają wystarczającej wiedzy ekonomicznej. Dotyczy to także ubezpieczeń społecznych. Może mieć to konsekwencje w ich dorosłym życiu. Dlatego eksperci postulują, by edukację zacząć jak najwcześniej.


Życzenia od pary prezydenckiej (wideo)

Życzenia od pary prezydenckiej (wideo)

Dzisiaj w naszym kraju i na całym świecie - wszędzie, gdziekolwiek biją polskie serca - rozbrzmiewa radosna nowina: "Bóg się rodzi". Z okazji świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć najlepsze życzenia wszystkim naszym Rodakom: w Polsce i za granicą.


Życzenia od premier Beaty Szydło (wideo)

Życzenia od premier Beaty Szydło (wideo)

Wszyscy czekamy na Boże Narodzenie. Ten niezwykły czas, kiedy możemy zatrzymać się na dłużej i skupić na tym, co najważniejsze. Kiedy przychodzi na świat Chrystus. Razem z Nim przychodzi do nas nadzieja i miłość. Myślimy o tym, żeby być lepsi.


Pogoda

bezchmurnie

-7°C, 1023 hPa

bezchmurnie

Społeczność

Reklama

Reklama

Ogłoszenia

Polecamy

Reklama

WSJO
Legia

Najbardziej poczytne

Facebook

Popularne

Polecamy