wtorek, 15 października 2019 r., imieniny Jadwigi, Teresy, Zoriana

Aktualności

Przetarg na ruchomości PBK

Przetarg na ruchomości PBK

Syndyk masy upadłości Przedsiębiorstwa Budownictwa Komunalnego Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej w Ostrołęce ogłasza pisemny nieograniczony przetarg na sprzedaż ruchomości wchodzący w skład masy upadłości.Ogłoszenie o drugiej licytacji nieruchomości

Ogłoszenie o drugiej licytacji nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Bożenna Otłowska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że 16 października 2018 r. o godz. 13.30 w Sądzie Rejonowym przy ul. Mazowieckiej 3 w Ostrołęce, odbędzie się druga licytacja nieruchomości.II Memoriał Barbary Pawelczyk. Dołącz do rywalizacji

II Memoriał Barbary Pawelczyk. Dołącz do rywalizacji

Tenisiści stołowi z całego regionu przystąpią do rywalizacji w II Memoriale Barbary Pawelczyk. Na zawody zaprasza miasto Ostrołęka oraz Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej. Wciąż można dołączyć do grona uczestników.


ZSP Troszyn

MKS Przasnysz rozbił MKS Ciechanów

MKS Przasnysz rozbił MKS Ciechanów

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu siódmej kolejki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej pokonali MKS Ciechanów aż 6:1. Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza zapisali na swoim koncie cenny komplet punktów. Poznaj komplet wyników i tabelę.


MKS Przasnysz kontra MKS Ciechanów

MKS Przasnysz kontra MKS Ciechanów

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu siódmej kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północ podejmą MKS Ciechanów. Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza w obecnym sezonie grają w kratkę i dobre mecze przeplatają znacznie słabszymi.


Największa akcja rabatowa w Galerii Bursztynowej

Największa akcja rabatowa w Galerii Bursztynowej

Do kolejnej edycji akcji rabatowej w Galerii Bursztynowej przyłączyło się blisko 40 marek. Klienci w dniach 14-18 września będą mogli skorzystać z atrakcyjnych zniżek głównie na nowe kolekcje. To największa akcja rabatowa w Galerii Bursztynowej w porównaniu do poprzednich edycji.


MKS Przasnysz zmierzy się z Drukarzem

MKS Przasnysz zmierzy się z Drukarzem

Kolejne spotkanie w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej czeka piłkarzy MKS Przasnysz. Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza w konfrontacji szóstej kolejki zmierzą się na wyjeździe z Drukarzem Warszawa.MKS Przasnysz o punkty powalczy z Mazovią

MKS Przasnysz o punkty powalczy z Mazovią

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu czwartej kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zmierzą się z Mazovią Mińsk Mazowiecki. Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza powalczą o kolejne ważny punkty do tabeli.


Taka nowa, a już z rabatem

Taka nowa, a już z rabatem

W najbliższy weekend (1 i 2 września br.) klienci Galerii Bursztynowej będą mogli kupić produkty z nowej kolekcji Top Secret aż z 30-procentowym rabatem! Akcji promocyjnej będą towarzyszyły porady kosmetyczne, konkursy oraz degustacja deserków.


Ostatnie dni zapisów w CKZiU

Ostatnie dni zapisów w CKZiU

Jeszcze tylko do końca sierpnia można zapisywać się do Medyczno-Społecznej Szkoły Policealnej w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce. Już od września jest szansa rozpoczęcia nauki na jednym z trzech atrakcyjnych kierunków, na które jeszcze trwają zapisy.


Pogoda

zamglenie

11°C, 1016 hPa

zamglenie

Społeczność

Reklama

Reklama

Polecamy

Reklama

Facebook

Popularne

Polecamy