wtorek, 17 października 2017 r., imieniny Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

Aktualności

Zostań wolontariuszem lub darczyńcą Szlachetnej Paczki

Zostań wolontariuszem lub darczyńcą Szlachetnej Paczki

Jak co roku do działania wyrusza ekipa projektu "Szlachetna Paczka", dzięki której tysiące potrzebujących rodzin otrzyma wsparcie. Każdy, dla kogo liczy się drugi człowiek i lubi bezinteresownie pomagać, może się zgłosić do projektu i zostać wolontariuszem lub darczyńcą.MKS Przasnysz uległ Koronie Ostrołęka (zdjęcia, wideo)

MKS Przasnysz uległ Koronie Ostrołęka (zdjęcia, wideo)

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu ósmej kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej ulegli Koronie Ostrołęka 0:1. Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza stworzyli sobie więcej sytuacji strzeleckich, ale mieli duży problem ze skutecznością.ZUS ostrzega: fałszywi doradcy emerytalni

ZUS ostrzega: fałszywi doradcy emerytalni

Do ZUS zgłasza się wielu klientów z pytaniami dotyczącymi przyszłej emerytury. Każdy z nich chciałby oczywiście, by przyznane świadczenie było jak najwyższe. Okazję zwietrzyli nieuczciwi pośrednicy, którzy oferują wyliczenie emerytury korzystniejsze niż u doradców emerytalnych zakładu.


Przed sezonem grzewczym zaproś kominarza

Przed sezonem grzewczym zaproś kominarza

Wielkimi krokami nadchodzi jesień, a po niej zima. Nadciągający chłód wiąże się z koniecznością ogrzewania naszych mieszkań i domów. Warto przed rozpoczęciem sezonu grzewczego zadbać o właściwy stan przewodów kominowych i urządzeń.


MKS Przasnysz kontra Korona Ostrołęka

MKS Przasnysz kontra Korona Ostrołęka

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu ósmej kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej podejmą Koronę Ostrołęka Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza powalczą o komplet punktów i rolę lidera w naszym regionie. Kto wygra mecz?


Wypadek w Mącicach. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

Wypadek w Mącicach. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

W wyniku zderzenia dwóch samochodów ciężarowych w Mącicach (gmina Chorzele) ranny został kierowca jednego z pojazdów. Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, żeby go wyciągnąć z ciężarówki. Mężczyznę przewieziono karetką pogotowia do szpitala w Przasnyszu.


MKS Przasnysz pokonał Błękitnych Raciąż

MKS Przasnysz pokonał Błękitnych Raciąż

Piłkarze MKS Przasnysz odnieśli ważne zwycięstwo w meczu siódmej kolejki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza tym razem pokonali Błękitnych Raciąż 3:1 i zdobyli niezwykle ważny komplet punktów.Konkurs ministra środowiska pt. "Produkt w obiegu"

Konkurs ministra środowiska pt. "Produkt w obiegu"

Minister środowiska zaprasza do udziału w konkursie "Produkt w obiegu". Konkurs ma charakter ogólnopolski i skierowany jest do producentów, projektantów, dystrybutorów, usługodawców, którzy swoimi produktami lub projektami, wpisują się w ideę gospodarki o obiegu zamkniętym.


Najlepsi wolontariusze na Mazowszu poszukiwani

Najlepsi wolontariusze na Mazowszu poszukiwani

Samorząd województwa mazowieckiego organizuje konkurs "Mazowieckie Barwy Wolontariatu", aby docenić i wyróżnić mazowieckich społeczników, którzy wyróżniają się bezinteresownością, dobrodusznością oraz wrażliwym i szlachetnym sercem.Pogoda

bezchmurnie

17°C, 1023 hPa

bezchmurnie

Społeczność

Reklama

Reklama

Ogłoszenia

Polecamy

Reklama

WSJO
Legia

Najbardziej poczytne

Facebook

Popularne

Polecamy