sobota, 23 lutego 2019 r., imieniny Damiana, Romany, Florentyna

Aktualności

22 urodziny Top Secret z atrakcjami

22 urodziny Top Secret z atrakcjami

W tym roku marka odzieżowa Top Secret obchodzi 22 urodziny. Z tej okazji w dniach 19 i 20 października w sklepie w Galerii Bursztynowej, oprócz wysokich rabatów, na klientów czekać będą także makijażowe atrakcje z makijażystką gwiazd oraz konkursy z nagrodami.Akcja "Bursztynowa dla zdrowia" na topie (wideo)

Akcja "Bursztynowa dla zdrowia" na topie (wideo)

Blisko 1500 osób skorzystało już z bezpłatnych badań oraz konsultacji lekarskich w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce. Zapraszamy do obejrzenia filmu z ostatniej akcji "Bursztynowa dla zdrowia". Wydarzenie miało miejsce w niedzielę 7 października.


ZSP Troszyn

MKS Przasnysz podejmie Wisłę II Płock

MKS Przasnysz podejmie Wisłę II Płock

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu jedenastej kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej podejmą Wisłę II Płock. Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza bardzo udanie prezentują się w rundzie jesiennej i plasują na czwartej lokacie.MKS Przasnysz kontra Ożarowianka

MKS Przasnysz kontra Ożarowianka

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu dziewiątej kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej podejmą Ożarowiankę Ożarów Mazowiecki. To szansa, aby podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza zmniejszyli stratę do aktualnego lidera.


Za nami najzimniejsza noc tej jesieni

Za nami najzimniejsza noc tej jesieni

Za nami bardzo chłodna noc. W Przasnyszu termometry pokazały zaledwie 3 stopnie Celsjusza. W kilku regionach Polski odnotowano temperaturę poniżej zera, były też miejsca, gdzie oscylowała w granicach tej wartości. Synoptycy zapowiadają jednak, że nadchodzi ocieplenie.


Przetarg na ruchomości PBK

Przetarg na ruchomości PBK

Syndyk masy upadłości Przedsiębiorstwa Budownictwa Komunalnego Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej w Ostrołęce ogłasza pisemny nieograniczony przetarg na sprzedaż ruchomości wchodzący w skład masy upadłości.


Ogłoszenie o drugiej licytacji nieruchomości

Ogłoszenie o drugiej licytacji nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Bożenna Otłowska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że 16 października 2018 r. o godz. 13.30 w Sądzie Rejonowym przy ul. Mazowieckiej 3 w Ostrołęce, odbędzie się druga licytacja nieruchomości.


II Memoriał Barbary Pawelczyk. Dołącz do rywalizacji

II Memoriał Barbary Pawelczyk. Dołącz do rywalizacji

Tenisiści stołowi z całego regionu przystąpią do rywalizacji w II Memoriale Barbary Pawelczyk. Na zawody zaprasza miasto Ostrołęka oraz Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej. Wciąż można dołączyć do grona uczestników.


MKS Przasnysz rozbił MKS Ciechanów

MKS Przasnysz rozbił MKS Ciechanów

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu siódmej kolejki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej pokonali MKS Ciechanów aż 6:1. Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza zapisali na swoim koncie cenny komplet punktów. Poznaj komplet wyników i tabelę.


MKS Przasnysz kontra MKS Ciechanów

MKS Przasnysz kontra MKS Ciechanów

Piłkarze MKS Przasnysz w spotkaniu siódmej kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północ podejmą MKS Ciechanów. Podopieczni trenera Pawła Mazurkiewicza w obecnym sezonie grają w kratkę i dobre mecze przeplatają znacznie słabszymi.


Pogoda

rozproszone chmury

-1°C, 1038 hPa

rozproszone chmury

Społeczność

Reklama

Reklama

Polecamy

Reklama

Facebook

Popularne

Polecamy